Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Katras apartmány

Moderní apartmánový dům se nachází 150 m od písčité pláže, přímo v centru Tigaki, a pouhých 50 m od autobusové zastávky do hlavního města Kos.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman

Poloha apartmánů Katras

Moderní apartmánový dům Katras se nachází 150 m od písčité pláže, přímo v centru Tigaki a pouhých 50 m od autobusové zastávky do hlavního města Kos.

Stravování

Bez stravy, možnost dokoupení. Snídaně kontinentální, večeře výběr z menu v nedaleké restauraci.

Ubytování

komfortně vybavené apartmány Katras pro tři až čtyři osoby (v některých palanda), mají vlastní sociální zařízení, kuchyňský kout s lednicí a základním nádobím, rychlovarnou konvici, toaster, klimatizaci (za poplatek 6,- €/den), TV a balkon. Vysoušeč vlasů je k zapůjčení na recepci.

Vybavení a služby v apartmánech Katras

recepce, bar s TV, stolním fotbalem, šipkami a billiardem, možnost WIFI připojení. V okolí najdete mnoho restaurací, taveren, minimarketů, obchůdků a barů, na pláži je široká nabídka sportovního vyžití.ecepce, bar s TV, stolním fotbalem, šipkami a billiardem, zahrada, telefon/fax vybavení, možnost WIFI připojení. V okolí najdete mnoho restaurací , taveren, supermarketů, obchůdků a barů, na pláži je široká nabídka sportovního vyžití.

Apartmány Katras na webu

Apartmány Katras

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.