Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kordistos

Klasický, velmi dobře udržovaný hotel Kordistos stojí přímo na krásné pláži Agios Stefanos v zálivu Kefalos na ostrově Kos. Do centra vesničky s tavernami a bary je to velmi blízko. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.  Vynikající poloha a dobře vedený hotel bude vyhovovat milovníkům koupání a milovníkům romantických pohledů na záliv Kefalos. Vzdálenost od pláže: cca 20 m. Vzdálenost od centra Kamari: cca 300 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kordistos, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Kordistos:

Klasický, velmi dobře udržovaný hotel Kordistos stojí přímo na krásné pláži Agios Stefanos v zálivu Kefalos. Do centra vesničky s tavernami a bary je to velmi blízko. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Ubytování:

Pokoje jsou ve 2. patře a mají boční výhled na záliv. Pokoje mají 2 řádná lůžka. V hotelu Kordistos si můžete vyžádat dětskou postýlku. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, klimatizací (za příplatek), fénem na vlasy a telefonem. V recepci si můžete pronajmout sejf. K hotelu patří bazén a dětský bazének s lehátky a slunečníky zdarma. V hotelu je recepce, bar, vnitřní a venkovní restaurace a Wi-Fi. Na pláži před hotelem je jednoduché hřiště na volejbal. Asi 200 m od hotelu je středisko vodních sportů. Stravování: mírně rozšířená kontinentální snídaně je servírovaná. Večeře se skládá ze 3 chodů (salát, hlavní jídlo a desert). V hotelu je vyvěšen jídelníček na celý týden. Večeře je podávána na zastřešené terase přímo na pláži.

Hotel Kordistos - hodnocení:

Vynikající poloha a dobře vedený hotel bude vyhovovat milovníkům koupání a milovníkům romantických pohledů na záliv Kefalos. Vzdálenost od pláže: cca 20 m. Vzdálenost od centra Kamari: cca 300 m.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceŘecký ostrov Kos je součástí souostroví Dodekanés.Jsou zde překrásné pláže a ty opravdu nejkrásnější naleznete na jihu ostrova, kde se...

CenaV cene je zahrnuto: • letecká preprava vcetne letištních a bezpecnostních tax, palivové prirážky a emisního príplatku • transfery do pobytového místa a...

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.