Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kordistos

Klasický, velmi dobře udržovaný hotel Kordistos stojí přímo na krásné pláži Agios Stefanos v zálivu Kefalos na ostrově Kos. Do centra vesničky s tavernami a bary je to velmi blízko. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.  Vynikající poloha a dobře vedený hotel bude vyhovovat milovníkům koupání a milovníkům romantických pohledů na záliv Kefalos. Vzdálenost od pláže: cca 20 m. Vzdálenost od centra Kamari: cca 300 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kordistos, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Kordistos:

Klasický, velmi dobře udržovaný hotel Kordistos stojí přímo na krásné pláži Agios Stefanos v zálivu Kefalos. Do centra vesničky s tavernami a bary je to velmi blízko. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky.

Ubytování:

Pokoje jsou ve 2. patře a mají boční výhled na záliv. Pokoje mají 2 řádná lůžka. V hotelu Kordistos si můžete vyžádat dětskou postýlku. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, ledničkou, klimatizací (za příplatek), fénem na vlasy a telefonem. V recepci si můžete pronajmout sejf. K hotelu patří bazén a dětský bazének s lehátky a slunečníky zdarma. V hotelu je recepce, bar, vnitřní a venkovní restaurace a Wi-Fi. Na pláži před hotelem je jednoduché hřiště na volejbal. Asi 200 m od hotelu je středisko vodních sportů. Stravování: mírně rozšířená kontinentální snídaně je servírovaná. Večeře se skládá ze 3 chodů (salát, hlavní jídlo a desert). V hotelu je vyvěšen jídelníček na celý týden. Večeře je podávána na zastřešené terase přímo na pláži.

Hotel Kordistos - hodnocení:

Vynikající poloha a dobře vedený hotel bude vyhovovat milovníkům koupání a milovníkům romantických pohledů na záliv Kefalos. Vzdálenost od pláže: cca 20 m. Vzdálenost od centra Kamari: cca 300 m.

Aktuální popis od CK

Popis destinaceŘecký ostrov Kos je součástí souostroví Dodekanés.Jsou zde překrásné pláže a ty opravdu nejkrásnější naleznete na jihu ostrova, kde se...

CenaV cene je zahrnuto: • letecká preprava vcetne letištních a bezpecnostních tax, palivové prirážky a emisního príplatku • transfery do pobytového místa a...

PopisVýlety se objednávají v místě pobytu u delegáta a platí se v hotovosti v . Program, popis a ceny výletů uvedené u jednotlivých destinací v katalogu jsou...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.