Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Kos > Katalog objektů > Hotely na Kosu > Kos Palace

Hotely na Kosu: Kos Palace ****

Středisko: Tigaki, oblast: Kos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Kos Palace

Moderní hotel Kos Palace leží u dlouhé písčité pláže, která je jednou z nejhezčích na ostrově Kos, v klidné části oblasti Tigaki. Přístup na pláž je od hotelu přes místní, nepříliš frekventovanou komunikaci. Do hlavního města ostrova Kos, které je ve vzdálenosti 12 km od hotelu, Vás dopraví autobus místní linky, jehož zastávka je u hotelu. Tento hotel je na velmi dobré úrovni a uspokojí i náročnějšího klienta. Kos Palace doporučujeme k prožití klidnější dovolené.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže 50 m - vzdálenost od letiště 17 km - vzdálenost od centra 9 km (Kos) - nákupní možnosti 2 km (Tigaki)

Ubytování v Kos Palace:

- centrálně řízená klimatizace (v hlavní sezóně v omezeném čase) - telefon, lednička (za poplatek) - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení(koupelna se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, WC) - trezor (za poplatek) - balkon nebo terasa

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace, bar - snack bar - minimarket - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén

Pláž u Kos Palace:

- písčitá (přístup přes místní komunikaci) - lehátka a slunečníky za poplatek - vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- nepravidelné večerní programy - tenisový kurt (počet) - stolní tenis, volejbal - minisocker, fitness

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- mini SPA - masáže

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.