Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Kosta Palace

Hotel leží v centru města Kos, nedaleko od přístavu a známého hradu rytířů svatého Jana. Má ideální polohu, krásná městská písečná pláž s kamenitým vstupem do vody je vzdálena asi 200 metrů.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Kosta Palace, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Kosta Palace

Hotel Kosta Palace leží v centru města Kos, nedaleko od přístavu a známého hradu rytířů svatého Jana. Má ideální polohu, krásná městská písečná pláž s kamenitým vstupem do vody je vzdálena asi 200 metrů. V centru města jsou nepřeberné možnosti zábavy v mnoha restauracích, tavernách, barech i nočních podnicích, historické pamětihodnosti jsou na dosah, stejně jako hustá síť obchodů.

Vybavení

Hotel Kosta Palace má velký sladkovodní bazén a dětský bazén na střeše komplexu s lehátky a slunečníky zdarma. Prostorná recepce s televizní místností, internetový kout, restaurace, dva bary a minimarket.

Ubytování v hotelu Kosta Palace

Elegantně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, koupelna s WC, vysoušeč vlasů, rádio s hudebními kanály, satelitní televize, lednička, telefon a balkon. Klimatizace je zapojena od 15.6. do 15.9. Pronájem trezoru za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisKosta Palace se nachází poblíž centra města Kos, vedle přístavu a hradu rytířů Svatého Jana z 13.století. Kosta Palace je prvotřídní hotel...

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.