Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Kos > Katalog objektů > Hotely na Kosu > Mikri Poli

Hotely na Kosu: Mikri Poli ****

Středisko: Kardamena, oblast: Kos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Mikri Poli

Hotelový komplex Mikri Poli terasovitě umístěný na svahu se nachází u pláže (přes silnici), asi 1 km od centra letoviska, 7 km od letiště a asi 30 km od města Kos. 50 m od hotelu je zastávka autobusu do Kardameny.

Pláž

Hotel Mikri Poli leží 50 m od písčito-oblázkové pláže. 

Vybavení hotelu Mikri Poli

Hotelový areál Mikri Poli s několika 2patrovými budovami nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, bary, TV místnost, obchod, animační programy (v cizím jazyce), sladkovodní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, fitness centrum, tenis, stolní tenis, volejbal.

Služby

kulečník, internet, trezor na pokoji, plážové ručníky, služby prádelny, lázeňské služby ve vedlejším hotelu Carda Beach, osvětlení tenisového kurtu, vodní sporty, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek na místě.

Ubytování

Rodinné pokoje (až pro 4 dospělé osoby, prostor s 2 přistýlkami oddělen od ložnice s 2lůžkem zašupovacími dveřmi) mají koupelnu/WC, klimatizaci (15.06.–30.09.), SAT/TV, telefon, fén, ledničku, balkon či terasu.

Děti

dětská postýlka, 2 dětské bazény, dětské hřiště, dětské židle, animační programy (v cizím jazyce).

All inclusive

snídaně, obědy a večeře formou bufetu, svačiny, odpolední káva/čaj/sušenky, zmrzlina ve stanoveném čase, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby 10.00–23.00 hod.

Doporučení

Kvalitní hotelový komplex Mikri Poli u pláže s výbornými službami, velkým bazénem, pokoji až pro 4 dospě­lé osoby, 2 děti zdarma. Výborná nabídka nejen pro rodiny s dětmi.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.