Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Mitsis Hotels Family Village

Hotel se nachází nad dlouhou oblázkovo - písečnou pláží, na kterou vede schodiště a výtah od hotelu Summer Palace. Kardamena je vzdálena cca 5 km, město Kos asi 32 km. Zastávka linkového autobusu v blízkosti hotelu. Hotelová doprava do Kardameny zdarma.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha Mitsis Hotels Family Village:

Nad dlouhou oblázkovo - písečnou pláží, na kterou vede schodiště a výtah od hotelu Summer Palace. Kardamena je vzdálena cca 5 km, město Kos asi 32 km. Zastávka linkového autobusu v blízkosti hotelu. Hotelová doprava do Kardameny zdarma.

Vybavení:

Rodinný hotel Mitsis Hotels Family Village poskytuje ubytování v několika budovách rozmístěných ve svahu. Celková ubytovací kapacita 218 pokojů. Dále je Vám k dispozici lobby s WiFi (zdarma), recepce, společenská místnost se satelitní TV, minimarket, internetový koutek (za poplatek), restaurace a bar s venkovní terasou. K venkovnímu vybavení patří krásný bazén s mořskou vodou a menší bazén, rovněž s mořskou vodou. Aquapark se 2 velkými a 1 malým tobogánem v sesterské Sentido Mitsis Norida Beach. U bazénu i na pláži lehátka a slunečníky zdarma.

Sport a zábava:

Zábava : Pestrý denní i večerní zábavní program, 1x týdně řecký večer. Plážový volejbal, kanoe, surfování (pouze s licencí), 2 tenisové kurty s umě lým osvětlením, stolní tenis. Za poplatek: půjčovna kol, různé vodní sporty na pláži. Pro děti : Sladkovodní dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let), junior klub (od 12 do 16 let, červenec, srpen - dle zájmu). Dětská židlička v restauraci. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Ubytování v Mitsis Hotels Family Village:

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Vkusně a útulně zařízené. Telefon, satelitní TV, individuální klimatizace, chladnička, trezor k pronajmutí, fén, vana, WC, balkon nebo terasa. Studia (A2B/A3B): Prostornější, balkon, kuchyňský koutek, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A). Rodinné pokoje (A3D/A4D): 1 prostorná a opticky rozdělená místnost s bazénem. Fén, trezor k pronajmutí, telefon, chladnička, satelitní TV, individuální klimatizace, vana, WC a balkon nebo terasa. Rodinné suite (D2A/D3A): 2 ložnice, 1 koupelna, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A). Rodinné pokoje D(D2B/D3B): 2 ložnice v maisonettovém stylu s bazénem, 2 koupelny, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A).

Stravování :

All inclusive. ALL inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Všechny místní alkoholické a nealkoholické nápoje s výjimkou minerální vody v lahvích od 10:30 hod. do 24:00 hod. Snacky od 10:30 hod. do 24:00 hod. Povinnost nosit plastikové náramky. Večer je požadováno vhodné oblečení. FAMILY tip : Samostatný dětský bazén, miniklub, junior klub, dětské hřiště a herna. Dětská postýlka zdarma na vyžádání a dětské židličky v restauraci.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.