Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Kos > Katalog objektů > Hotely na Kosu > Mitsis Hotels Summer Palace

Hotely na Kosu: Mitsis Hotels Summer Palace ****

Středisko: Kardamena, oblast: Kos

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Mitsis Summer Palace:

V kopci terasovitě vystavěný hotel se nachází přímo nad oblázkovo - písečnou pláží ostrova Kos, na kterou se dostanete po schodech nebo výtahem. Učaruje Vám fantastický výhled na moře. Město Kardamena je vzdáleno cca 5 km, město Kos asi 35 km. Autobusová zastávka před hotelem.

Vybavení:

Elegantní, nově zrekonstruovaný hotel Mitsis Summer Palace nabízí velkoryse řešenou přijímací halu s recepcí, 2 bary, restauraci s terasou a výhledem na moře, minimarket a italskou a-la-carte restauraci. Nechybí ani vnitřní relaxační bazén pro dospělé. Ve venkovním areálu naleznete bazén s mořskou vodou a 6 sladkovodních bazénů a bar. Plážový bar. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma. Osušky na kauci. Od 10:30 hod. do 17:00 hod. vstup zdarma do aquaparku se skluzavkami v sesterském hotelu Sentido Mitsis Norida Beach.

Sport a zábava:

Zábava : Animační program, diskotéka, 1x týdně řecký večer s živou hudbou. Stolní tenis, plážový volejbal, tenis, biliár, fitness, boccia, aerobic, aqua gymnastika, šlapací čluny, surfování (nutné surfařské osvědčení). Za poplatek: sauna, masáže, půjčovna kol a různé vodní sporty na pláži. Pro děti : Dětské hřiště, vestavěný dětský bazén, miniklub (od 4 do 12 let), juniorklub na pláži (od 12 do 16 let, červenec a srpen), minidiskotéka.  SLEVA tip : supersleva 400 Kč plně platící osoba/týden při rezervaci do 28.02.11 pokoje - úsporný tip

Ubytování :

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): Komfortní s telefonem, satelitní TV, minibarem, dlažbou, klimatizací, trezorem k pronajmutí, fénem, vanou, WC a balkonem. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (A2S) se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A). Dvoulůžkové pokoje (A2B/A3B): Rovněž stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A), ovšem balkon s výhledem na moře. Rodinné suite (A3D/A4D): 2 místnosti, s bazénem (15 pokojů sdílí 1 bazén). Individuální klimatizace, fén, trezor k pronajmutí, telefon, minibar, satelitní TV, dlažba, vana, WC a balkon nebo terasa s výhledem na moře.

Stravování :

Dle CK, All inclusive. ALL inclusive : Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Obědy nebo večeře možné také v restauraci a-la-carte po předchozí rezervaci. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje s výjimkou minerální vody v lahvích od 10:00 hod. do 24:00 hod. Pozdní snídaně do 11:30 hod. Studené a teplé snacky od 10:00 hod. do 23:00 hod. Zmrzlina od 10:00 hod. do 21:30 hod. Káva, čaj a koláče od 17:00 hod. do 18:00 hod. Čerstvé ovoce a vodová zmrzlina v baru u bazénu a na pláži (červen - září). Při příjezdu na pokoji ovoce a láhev místního vína. Chladnička je každé 2 dny doplňována vodou, nealkoholickými nápoji a pivem. Povinnost nosit plastikové náramky. Večer je požadováno vhodné oblečení.

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Skvělé, k ubytování jsme neměli žádné výhrady
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 1x )
Dobré
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Dobrá
Stravování zde bylo ( 1x )
Dobré a pestré
Služby a personál ( 1x )
Ochotné a bez problémů
Zábava a animační programy ( 1x )
Nic moc
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ne
Vybavení pro děti ( 1x )
Tobogán, Dětské programy
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Taverna, Bar, Restaurace, Terasa, Bazén, Sauna, Whirlpool, Chladnička, Internet na recepci
Nejbližší pláž ( 1x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 1x )
Ubytování je u pláže
Vstup do moře je zde ( 1x )
Pozvolný
Pláž je převážně ( 1x )
oblázková
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Taverna, Občerstvení, Vodní sporty a zábava, Slunečníky, Lehátka, Plavčík / dohled

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.