Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Natura Park Village

Hotel Natura Park Village stojí přímo na oblázkové pláži v oblasti Psalidi. Od centra hlavního města Kos ho dělí cca 5 km a od letiště 25 km. Je to luxusní nově postavený hotel, který v letošním roce zahajuje svoji první sezónu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman

Poloha:

Hotel Natura Park Village stojí přímo na oblázkové pláži v oblasti Psalidi. Od centra hlavního města Kos ho dělí cca 5 km a od letiště 25 km. Je to luxusní nově postavený hotel, který v letošním roce zahajuje svoji první sezónu.

Kapacita hotelu Natura Park Village:

170 pokojů a suit

Vybavení / Sport / Zábava:

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, řecká taverna, hlavní bar, 2 snack bary u bazénu. Minimarket, herna, internetový koutek a bezdrátové internetové připojení (za poplatek), konferenční sál pro max. 200 osob. Hotel Natura Park Village disponuje 2 sladkovodními bazény pro dospělé, 2 bazény pro děti, jacuzzi a posilovnou. Lehátka, slunečníky a osušky jsou u bazénu i na pláži zdarma. Hosté hotelu se mohou zabavit při denních nebo večerních animačních programech, které připravuje profesionální animační tým v několika světových jazycích.

Ubytování v Natura Park Village:

Moderní pokoje pro 2 osoby (dvě samostatná lůžka) s možností přistýlky pro 3. osobu (pohovka). Hotel poskytuje ubytování i v rodinných pokojích s oddělenou ložnicí (v ložnici je dvoulůžko nebo 2 samostatná lůžka a v obývací místnosti jsou 2 pohovky, případně 2 pevná lůžka). K vybavení pokojů patří klimatizace, TV/SAT, DVD přehrávač, koupelna/WC, fén, telefon, internetové připojení (pro laptopy), možnost přípravy kávy a čaje, balkon nebo terasa. Pokoje jsou situovány v hotelové zahradě v budovách ve stylu bungalovů nebo ve vedlejších budovách. Natura Park Village disponuje také suitami pro 2-4 osoby s vlastním bazénem a zahradním nábytkem, naše klienty však čeká ubytování ve standardních pokojích.

Stravování:

All inclusive.

  • snídaně ve formě amerického bufetu (07:00-10:00), oběd (12:30-14:30) a večeře (19:00-22:00) formou bufetu v restauraci Ambrosia
  • v čase hlavních jídel jsou podávány nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje
  • večeře jsou možné i v řecké taverně „Thalassa" (19:00-21:30) - rezervace stolu nutná den předem
  • za extra poplatek: taverna Thalassa zůstává otevřena v nočních hodinách a á la carte nabízí různé středomořské speciality a vína
  • all inclusive nápoje podávané v Callisto baru (08:30-23:30) - místní točené pivo, místní vína, ouzo, brandy, whisky, vodka, gin, rum, tequila, různé koktejly a nealkoholické nápoje
  • mezinárodní alkoholické nápoje možné za extra poplatek
  • Callisto bar zůstává otevřený do 02:00, přičemž všechny nápoje konzumované po 23,30 jsou za extra poplatek
  • Theatraki snack bar u bazénu (10:00-24:00) - poslední objednávky do 23:00. V čase (10:00-18:00) nabízí teplé a studené snacky, sendviče, pizzu, kávu, čaj, koláčky, zmrzlinu. V čase (10:00-23:00) - nealko, točené pivo, místní víno a místní alkoholické nápoje. Stejná nabídka v Oasis snack baru (10:00-18:00).

Náš názor na Natura Park Village:

Natura Park Village je úplně nový luxusní hotelový komplex s přátelským a pozorným personálem v těsné blízkosti moře a v dosahu rušného hlavního města. Jak již název hotelu napovídá, Natura Park Village je hotel úzce spjatý s přírodou.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.