Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Neptune

Luxusní hotelový komplex je situován na ostrově Kos přímo u písečné pláže přibližně 18 km od města Kos s mnoha historickými památkami, nočním životem a ostrovním přístavem. V hotelu je pro vás připravené velké množství sportovních i odpočinkových aktivit jako je např. squash, minigolf, tenisový kurt či lázeňské centrum s masážemi, saunou a salónem krásy, které se nachází v centru střediska. Pokoje, z kterých je pozoruhodný výhled na zahrady a Egejské moře, jsou zařízeny v individuálním stylu s okouzlujícím interiérem. V hotelu je divadelní scéna Apollon, kde můžete shlédnout živá představení. Hotel doporučujeme všem, kteří chtějí strávit hezkou dovolenou plnou relaxace i sportovního vyžití, je vhodným místem i pro děti a to díky velkému množství bazénů, dětských hřišť a animačnímu programu. V hotelu budou spokojeni i ti nejnáročnější klienti.

Oblast
Středisko
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Neptune, budeme moc vděční za váš názor.

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
19. 9 - 26. 9
8
Polopenze
Brno
Hotelový pokoj
30 277 Kč
28. 9 - 5. 10
8
Polopenze
Praha
Hotelový pokoj
28 737 Kč

Poloha hotelu Neptune

Luxusní hotelový komplex Neptune je situován na pobřeží Egejského moře přímo u písečné pláže přibližně 18 km od města Kos s mnoha historickými památkami, nočním životem a ostrovním přístavem. V hotelu je pro vás připravené velké množství sportovních i odpočinkových aktivit jako je např. squash, minigolf, tenisový kurt či lázeňské centrum s masážemi, saunou a salónem krásy, které se nachází v centru střediska. Pokoje, z kterých je pozoruhodný výhled na zahrady a Egejské moře, jsou zařízeny v individuálním stylu s okouzlujícím interiérem. V hotelu Neptune je divadelní scéna Apollon, kde můžete shlédnout živá představení. Hotel doporučujeme všem, kteří chtějí strávit hezkou dovolenou plnou relaxace i sportovního vyžití, je vhodným místem i pro děti a to díky velkému množství bazénů, dětských hřišť a animačnímu programu. V hotelu Neptune budou spokojeni i ti nejnáročnější klienti. Na večeři může být vyžadováno formální oblečení.

Vzdálenost od:

- vzdálenost od pláže u pláže - vzdálenost od letiště 10 km - vzdálenost od centra 15 km (Kos) - nákupní možnosti 5 km (Mastihari)

Ubytování:

- individuální klimatizace, telefon - minibar na vyžádání, trezor, radio - televizor se satelitním příjmem - vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchou, vysoušeč vlasů, WC) - připojení k internetu (za poplatek) - balkon nebo terasa

Zařízení:

- vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace - 3 mezinárodní restaurace, taverna, 8 barů - noční klub, snack bar, konferenční místnost - kavárna, obchodní arkáda, kadeřnictví - internetový koutek (za poplatek) - Wi-Fi připojení (zdarma) - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - vyhřívaný bazén, dětský bazén, krytý bazén - miniklub, dětské hřiště, skluzavky

Pláž u hotelu Neptune:

- písčitá, lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma, vodní sporty za poplatek

Sportovní aktivity a zábava zdarma:

- animační programy - nepravidelné večerní programy - mini fotbal, volejbal

Sportovní aktivity a zábava za poplatek:

- minigolf, windsurfi ng, squash - fitness, sauna, salón krásy, masáže - kola, badminton, stolní tenis, tenisový kurt

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
19. 9 - 26. 9
8
Polopenze
Brno
Hotelový pokoj
30 277 Kč
28. 9 - 5. 10
8
Polopenze
Praha
Hotelový pokoj
28 737 Kč
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.