Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Nikos II

Studia a apartmány Nikos nacházející se v klidné části oblíbeného letoviska Kardamena nabízí ubytování až pro 4 členné rodiny nebo skupiny přátel. Centrum letoviska s obchůdky a restauracemi je vzdálené asi 10 minut chůze, pláž se nachází 300 metrů od domu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha hotelu Nikos

Hotel Nikos se studii a apartmány skládající se ze 3 budov se nachází v klidné části nedaleko písčité pláže v letovisku Kardamena, 10 min chůze od jeho centra s obchody a restauracemi a 9 km od letiště.

Vybavení hotelu Nikos

Recepce na baru, bazén, bar u bazénu, kulečník.

Vybavení studií a apartmánů

Hotel nabízí dvoulůžková studia a apartmány až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, vybavenou kuchyňkou s konvicí a ledničkou a terasou.

Strava

Dle CK. Bez stravy.

Pláž

Studia a apartmány se nachází 300 metrů od pláže.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.