Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Paradise

Hotel Paradise je skvělou volbou pro méně náročné klienty, kteří vyhledávají ubytování v zajímavých lokalitách, což platí v tomto případě. Hotel se nachází v samém centru města Kos, v blízkosti krásného přístavu s množstvím obchůdků a taveren.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Paradise

Hotel Paradise se nachází přímo naproti hlavnímu náměstí ve středu hlavního města. Tento hotel je ideální základnou pro objevování místní historie a kultury. Hotel se nachází v blízkosti krásného přístavu, živé, rušné oblasti, kde najdete výběr z nábřežních kaváren, barů, obchodů a restaurací. Odtud se můžete těšit také na výlety lodí nebo na vodní sporty a další aktivity. Najdete zde spoustu příležitostí vyzkoušet místní řeckou kuchyni.

Vybavení hotelu Paradise

Recepce, bar, café, půjčovna kol, lékařský service, trezor ( za polplatek ), wifi zdarma

Vybavení pokoje

Paradise pokoje a apartmány jsou elegantně zařízené. Jsou vybaveny kabelovou TV, ledničkou a fénem. Hosté si mohou vychutnat chutnou snídani formou bufetu a relaxaci v okolí. Hotelový bar je skvělým místem pro koktejl.

Strava

Dle CK.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.