Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Kos > Katalog objektů > Hotely na Kosu > Princess of Kos

Hotely na Kosu: Princess of Kos *****

Středisko: Mastichari, oblast: Kos

Upravit popis objektu

Poloha areálu Princess of Kos

příjemný, nově zrenovovaný, velmi rozsáhlý hotelový areál Princess of Kos s milou a přátelskou atmosférou je posazený v zahradách s palmami v klidném prostředí. „Princezna Kosu“, jak se tento hotel v překladu jmenuje, se nachází u moře a krásné dlouhé pláže se světlým pískem s pozvolným vstupem. Hotel Princess of Kos leží na severní straně ostrova poblíž letoviska Mastichari (cca 4 km), kde je dostatek nákupních i zábavních možností. Nedaleko se nachází též vodní park Lido, kam se můžete vypravit se svými dětmi (vstupné je cca 17€/den). Vzhledem k tomu, že areál Princess of Kos je rozsáhlý, jsou některé pokoje vzdáleny od pláže až cca 700 m.

Pravidelné autobusové spojení do města Kos (cca 18 km) je zajištěno ze zastávky vzdálené cca 800 metrů od hotelu (autobus jezdí přes den velmi často, každých 15 minut, jízdné vyjde na cca 2,10€). Další možností je ale využít autobus odjíždějící po snídani přímo od hotelové brány. Z hlavního města se vrací po obědě.

Kapacita

celková kapacita hotelového komplexu Princess of Kos činí 263 pokojů. Nachází se zde (1-, 2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny, kde je palanda pro děti). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a sprchou, WC, klimatizací, fénem, telefonem, rádiem, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí, hory nebo do zahrady. Dětská postýlka (za poplatek cca 20€/týden). Trezor na recepci (za poplatek cca 15€/pobyt). Osušky na pláž je možné zapůjčit od hotelu (za poplatek cca 0,70€/den).

Služby

recepce, vstupní hala, salónek, internetový koutek (za poplatek cca 4,40€/hodina), minimarket s potravinami a suvenýry, klenotnictví, telefonní automat, dvě vnitřní restaurace, hlavní bar, snackbar, bar u obou bazénů, taverna, konferenční místnost s TV se satelitním příjmem, videem, DVD a velkoplošnou obrazovkou, společenská místnost, lékařské služby (za poplatek), zahrada, parkoviště.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (viz. popis).

All inclusive

- Snídaně, obědy a večeře formou bufetu - Snídaně (od 07:30 – 09:30 hodin), oběd (od 13:00 – 14:30 hodin v restauraci nebo od 13:00 – 15:00 hodin v taverně), večeře (od 19:00 – 21:00 hodin) - Bar u bazénu č. 1 (10:00 – 18:00 hodin) nabízí nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby, filtrovanou kávu, bílé a růžové víno, pivo, sendviče, sladké pečivo a každý druhý den palačinky s různými příchutěmi. - Bar u bazénu č. 2 (10:00 – 18:00 hodin) podává nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby, filtrovanou kávu, bílé a růžové víno, pivo, sendviče a sladké pečivo - V případě špatného počasí jsou venkovní bary uzavřeny a otevřen je hlavní bar od 10:00 do 23:00 hodin - Hlavní bar (18:00 – 23:00 hodin) nabízí nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby, filtrovanou kávu, pivo, bílé a růžové víno, sendviče, sladké pečivo a 2 x týdně sýrové nebo uzeninové minikoláčky - Od 16:00 do 17:00 hodin je v taverně podávána zmrzlina, sladké pečivo, filtrovaná káva. - Sportovní aktivity zdarma: fitcentrum, tenis (do 20:00 hodin), šlapadlo (1 hodina na osobu a pobyt), plážový volejbal, stolní tenis, lehátka u bazénů ( nad 7 let věku)

Sport a zábava

2 velké bazény, 2 dětské bazény, jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu a v zahradě (zdarma), na pláži (za poplatek cca 5€/set/den, sprchy a toalety na pláži, 2 dětská hřiště, miniklub, fitcentrum (zdarma), sauna (za poplatek 30€/30 minut), 4 tenisové kurty (zdarma, večerní osvětlení kurtu za poplatek), stolní tenis (zdarma), venkovní šachy, plážový volejbal, diskotéka (za poplatek), kulečník (za poplatek cca 3€/hodina), pronájem kol a motocyklů (za poplatek). Na pláži jsou vodní sporty: kánoe (zdarma), šlapadla a další (za poplatek), v některých dnech při silnějším větru je ale nabídka omezena.

Hlavní výhody hotelu Princess of Kos

dobrá poloha, zajímavě řešené exte¬riéry, známý a žádaný hotel na našem trhu.

Web

Princess of Kos

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 2x )
Ubytování prima, ale pár drobností by se našlo
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 2x )
Ne
Vybavení a služby byly ( 2x )
Dobré
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 2x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 2x )
Normální
Stravování zde bylo ( 2x )
Dobré a pestré
Služby a personál ( 2x )
Ochotné a bez problémů
Zábava a animační programy ( 2x )
Nabídka nás příjemně překvapila
Je ubytování vhodné pro děti? ( 2x )
Nejsou tu ani překážky, ale ani vybavení
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 2x )
Ano
Vybavení pro děti ( 2x )
Hriště, Dětský klub, Dětské programy, Hlídání
Vybavení ubytování - je zde i ( 2x )
Taverna, Bar, Restaurace, Terasa, Zahrada, Bazén, Chladnička, Internet na recepci
Nejbližší pláž ( 2x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 2x )
1-5 minut
Vstup do moře je zde ( 2x )
Pozvolný
Služby na pláži a její vybavení ( 2x )
Slunečníky, Lehátka, Občerstvení, Vodní sporty a zábava, Stromy / možnost stínu

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.