Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sevoula

Příjemná studia Sevoula v prvním patře se nacházejí na ostrově Kos v klidné části letoviska Kefalos, přímo na pěkné písečné pláži místy s oblázky. V blízkém okolí naleznete řadu restaurací a taveren. Tato studia doporučujeme všem, kteří vyhledávají pohodlné ubytování v blízkosti moře a chtějí si užít původní řeckou atmosféru.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio

Popis studií Sevoula:

Příjemná studia Sevoula v prvním patře se nacházejí v klidné části letoviska Kefalos, přímo na pěkné písečné pláži místy s oblázky. V blízkém okolí naleznete řadu restaurací a taveren. Tato studia doporučujeme všem, kteří vyhledávají pohodlné ubytování v blízkosti moře a chtějí si užít původní řeckou atmosféru.

Pláž:

0 m, písečná, lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Ubytování :

Sevoula jsou nově zařízená studia s možností jedné přistýlky jsou vybavena vlastním sociálním zařízením (WC, sprcha, fén), kuchyňským koutem (lednice, vařič, základní nádobí), klimatizací (5 Eur/den), TV, trezorem (1,5 Eur/den) a balkonem. Všechna studia jsou v 1. patře a mají boční výhled na moře. Na vyžádání jsou možné apartmány pro 4 osoby v přízemí.

Stravování :

Studia Sevoula jsou s vlastním stravováním. Centrum letoviska Kefalos nabízí spoustu možností stravování v restauracích.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.