Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Sol Kipriotis Village

Hotel Sol Kipriotis Village, postavený v tradičním egejském stylu v zahradách, se nachází na ostrově Kos v klidné lokalitě v blízkosti pláže v letovisku Psalidi, 3 km od hlavního města Kos a 25 km od letiště. Před hotelem je zastávka autobusu se spojením do Kosu. Hotel Sol Kipriotis Village nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, na vyžádání rodinné pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (15.6. – 15.9.), SAT TV, ledničkou, trezorem, telefonem, internetem, příslušenstvím na přípravu čaje/kávy a balkónem nebo terasou.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Ubytování

Hotel Sol Kipriotis Village nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, na vyžádání rodinné pokoje až pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací (15.6. – 15.9.), SAT TV, ledničkou, trezorem, telefonem, internetem, příslušenstvím na přípravu čaje/kávy a balkónem nebo terasou. Typy pokojů: 2,2+1,3

Poloha hotelu Sol Kipriotis Village:

Hotel Sol Kipriotis Village, postavený v tradičním egejském stylu v zahradách, se nachází klidné lokalitě v blízkosti pláže v letovisku Psalidi, 3 km od hlavního města Kos a 25 km od letiště. Před hotelem je zastávka autobusu se spojením do Kosu.

Vybavení:

recepce, směnárna, internetový kout, konferenční centrum, restaurace, bar, 2 bazény, bazén pro sport a vodní hry se skluzavkou, bazén s vířivkou, 2 brouzdaliště – jedno se skluzavkou, nový bazén se skluzavkou,krytý vyhřívaný bazén (duben, květen a říjen), tělocvična, plážový volejbal, mini fotbal, vodní pólo, boccia, lukostřelba, stolní tenis, mini golf, tenis, volejbal, basketbal, aerobik, vodní aerobik, 1 lekce potápění, jednou týdně lekce tenisu, masáže, sauna, jacuzzi, video hry, kulečník, jízda na koních, vodní sporty na pláži, animace, kadeřnictví, obchod se suvenýry, supermarket, klenotnictví.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, internet, masáže, sauna, jacuzzi, lekce potápění, video hry, vodní sporty, jízda na koních, lekce tenisu, kulečník, noční tenis, kadeřnictví.

Pláž u hotelu Sol Kipriotis Village

Hotel Sol Kipriotis Village je přes místní komunikaci kousek písčito-oblázkové pláže

Pro děti:

2 dětské bazény, 2 dětská hřiště, mini club, herna, TV místnost.

Stravování :

Dle CK, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive:: All inclusive: snídaně, obědy, večeře, místní alkoholické a nealkoholické nápoje, zmrzlina (10:00 – 23:00), občerstvení (10:00 – 00:00).

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.