Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Stella Maris

Příjemný hotelový komplex Stella Maries se skládá ze dvou budov (Stella Maris I a Stella Maris II). Nachází se v klidném místě v letovisku Marmari pouhých 20 metrů od  krásné písečné pláže. Restaurace, bary a obchůdky jsou v těsné blízkosti hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Stella Maris

Komplex hotelů Stella Maris I a Stella Maris II se nachází na klidném místě v letovisku Marmari ve vzdálenosti cca 20 m od písečné pláže (lehátka a slunečníky za poplatek) se sprchami a WC. Restaurace, bary a obchůdky se nacházejí v těsné blízkosti hotelu. Letiště je vzdáleno cca 12 km.

Popis hotelu

Příjemný hotelový komplex Stella Maris se skládá ze dvou budov Stella Maris I a Stella Maris II (nová budova) a svým hostům nabízí recepci a směnárnu, restauraci, kavárnu, obchůdky se suvenýry, internetový koutek, pěkný bazén (lehátka a slunečníky u bazénu za poplatek cca 5 EUR), bazén pro děti a dětské hřiště.

Vybavení pokojů 

Klimatizované pokoje (klimatizace za poplatek) mají koupelnu se sprchou a WC, telefon, rádio, TV (za poplatek), bezpečnostní schránku (za poplatek), miniledničku (za poplatek) a balkon nebo terasu. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku (za poplatek). Hotel nabízí ubytování také v pokojích typu Mezonet, které jsou prostornější a skládají se z obývací ložnice s kuchyňským koutkem v přízemí a oddělené ložnice v druhém patře.

Sport a zábava

Přímo v hotelu Stella Maris si můžete zahrát zdarma plážový volejbal a volejbal. Za poplatek minigolf nebo můžete využít nabídku vodních sportů na pláži.

Pláž

písečná pláž 20 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek. Nabídka vodních sportů na pláži za poplatek

Stravování

dle CK, Polopenze formou bufetu. V pokojích typu mezonet vlastní stravování.

Aktuální popis od CK

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.