Řecko v detailech

Zobrazit
E-mail
Heslo
Přihlásit

 

 

 

Další zajímavá místa na dovču:

Zajímavou poznávací i pobytovou dovolenou za rozumné peníze pořídíte i v destinacích:

Turecko - turecká a egejská riviéra

Kypr

Tunisko

Kanárské ostrovy

Bulharsko

Egypt

 

 

 

 

Řecko v detailech: vše o ... > Kos > Katalog objektů > Hotely na Kosu > Zafira - studia a apartmány

Hotely na Kosu: Zafira - studia a apartmány ***

Středisko: Kefalos, oblast: Kos

Upravit popis objektu

Poloha komplexu Zafira

Dům Zafira stojí u příjezdové cesty v údolí nedaleko pláže Agios Stefanos. Na pláž se dostanete pohodlnou chůzí asi za 5 minut. Do centra se můžete vydat buď po pláži nebo po silnici. Budete už potkávat první taverny. Máte také možnost navštěvovat bazén u hotelu Zeus (cca 100 m). Předpokládá se, že si objednáte nápoje nebo občerstvení.

Ubytování: 

V 1. patře jsou 2lůžková studia Zafira. Z prostorných balkónů je pěkný boční výhled na moře. Pouze 1 studio má balkón, který směřuje k příjezdové komunikaci a na dvorek se vzrostlým fikusem. V přízemí jsou 3 apartmány Zafira. 2 apartmány jsou velké, mají 2 ložnice a obytnou část. V 1 ložnici je manželská postel a ve 2. ložnici jsou 2 lůžka. V obytné kuchyni je rozkládací gauč pro dítě. 3. apartmán má 1 ložnici s manželským lůžkem a v obytné kuchyni je gauč (1 dospělá osoba nebo až 2 menší děti). Apartmány mají prostorné terasy. Studia a apartmány jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), sprchou, WC, fénem, sejfem, klimatizací (za příplatek) a TV/SAT. Na dvorku je posezení zastíněné vzrostlým fíkusem. Dětská postýlka na vyžádání.

Hodnocení studií a apartmánů Zafira

Velmi výhodná poloha domu Zafira bude vyhovovat všem milovníkům koupání a rodinám s dětmi. Vzdálenost od pláže: cca 120 m. Vzdálenost od centra: cca 500 m.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.