Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Adele Beach

Hotel Adele Beach se nachází na severozápadě ostrova Kréta v letovisku Adelianos Kampos a je přímo u písčito-oblázkové pláže. V blízkosti hotelu se nachází spousta obchůdků, barů, taveren, kaváren a klubů. Cca 80 m od hotelu je nachází autobusová zastávka se spojením do města Rethymno.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Adele Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Adele Beach:

Hotelový komplex Adele Beach, skládající se z hlavní budovy a 7 přilehlých budov s bungalovy obklopený krásnými zahradami, se nachází přímo u dlouhé pláže v oblasti Adelianos Kampos, cca 1 km od městečka Platanes, 2 km od městečka Adele, 6 km od města Rethymnon a 70 km od letiště v Heraklionu. V blízkosti hotelu se nachází spousta obchůdků, barů, taveren, kaváren a klubů. Cca 80 m od hotelu se nachází autobusová zastávka se spojením do Rethymna.

Ubytování :

Hotel Adele Beach nabízí dvoulůžkové pokoji s možností 1 přistýlky, na vyžádání pokoje s výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, telefonem, hudbou a balkónem nebo terasou. Na vyžádání klimatizace a lednička za poplatek.

Pláž:

Hotel Adele Beach je přímo u písčito-oblázkové pláže

Vybavení hotelu Adele Beach

recepce, trezory, společenská místnost s barem a koutkem se SAT-TV, restaurace, bar u bazénu, bazén s mořskou vodou, řecký večer s BBQ, vodní sporty naproti hotelu Rithymna Beach, mini market.

Služby za poplatek:

slunečníky a lehátka na pláži a u bazénu, trezory, plážové a bazénové osušky, klimatizace, lednička, řecký večer, vodní sporty na pláži.

Pro děti:

dětská postýlka na vyžádání.

Stravování :

Dle nabídky CK, polopenze, Snídaně: bufetové Večeře: bufetové

Aktuální popis od CK

Řecko / Kréta / Adelianos Kampos. Hotel Adele Beach se skládá ze sedmi dvoupatrových budov umístěných v udržované zahradě. Bazén s lehátky a slunečníky...

Poloha- Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 350 m od hotelu - Centrum města Rethymno cca 6 km - Letiště Heraklion cca 76 km Pláž-...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.