Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Adele Beach

Hotel Adele Beach se nachází na severozápadě ostrova Kréta v letovisku Adelianos Kampos a je přímo u písčito-oblázkové pláže. V blízkosti hotelu se nachází spousta obchůdků, barů, taveren, kaváren a klubů. Cca 80 m od hotelu je nachází autobusová zastávka se spojením do města Rethymno.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Adele Beach:

Hotelový komplex Adele Beach, skládající se z hlavní budovy a 7 přilehlých budov s bungalovy obklopený krásnými zahradami, se nachází přímo u dlouhé pláže v oblasti Adelianos Kampos, cca 1 km od městečka Platanes, 2 km od městečka Adele, 6 km od města Rethymnon a 70 km od letiště v Heraklionu. V blízkosti hotelu se nachází spousta obchůdků, barů, taveren, kaváren a klubů. Cca 80 m od hotelu se nachází autobusová zastávka se spojením do Rethymna.

Ubytování :

Hotel Adele Beach nabízí dvoulůžkové pokoji s možností 1 přistýlky, na vyžádání pokoje s výhledem na moře. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, telefonem, hudbou a balkónem nebo terasou. Na vyžádání klimatizace a lednička za poplatek.

Pláž:

Hotel Adele Beach je přímo u písčito-oblázkové pláže

Vybavení hotelu Adele Beach

recepce, trezory, společenská místnost s barem a koutkem se SAT-TV, restaurace, bar u bazénu, bazén s mořskou vodou, řecký večer s BBQ, vodní sporty naproti hotelu Rithymna Beach, mini market.

Služby za poplatek:

slunečníky a lehátka na pláži a u bazénu, trezory, plážové a bazénové osušky, klimatizace, lednička, řecký večer, vodní sporty na pláži.

Pro děti:

dětská postýlka na vyžádání.

Stravování :

Dle nabídky CK, polopenze, Snídaně: bufetové Večeře: bufetové

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.