Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aeolus Beach

Vybavení hotelu Aeolus Beach - vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 bazény z toho jeden má oddělenou část pro děti a skluzavky (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), bar u bazénu s TV-SAT, biliard, internetový koutek.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Aeolus Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Vybavení hotelu Aeolus Beach:

Vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 bazény z toho jeden má oddělenou část pro děti a skluzavky (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma), bar u bazénu s TV-SAT, biliard, internetový koutek.

Ubytování:

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny koupelnou (WC, sprcha), telefonem, ledničkou, klimatizací (za poplatek cca 6 Euro/den/pokoj) a balkonem.

Stravování v Aeolus Beach:

Snídaně formou bufetu v restauraci hotelu Aeolus, večeře formou bohatého bufetu v hotelu Meropi****, který je vzdálen pouze 100 metrů od hotelu.

Pláž:

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je přímo u hotelu Aeolus Beach, lehátka a slunečníky za poplatek.Vodní sporty za poplatek.. centra TOP letoviska Kréty- Malie

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.