Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Agapi Apartments

Hotely na Krétě: Agapi Apartments

Středisko: Stalida - Stalis, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Popis Agapi Apartments

Příjemný objekt apartmánů Agapi se nachází v nádherném letovisku Stalida ostrova Kréta, které je situováno mezi městy Hersonissos a Malia, východně od Heraklionu a přibližně 30 minut jízdy od letiště. V oblasti Stalidy jsou dlouhé písčité pláže s výbornou možností provozování vodních sportů, nepřeberné množství minimarketů, restaurací, taveren a barů. Spojení do měst Malia, Hersonissos a Heraklion obstarávají místní autobusy. Apartmány Agapi jsou v patrovém domě v centru střediska, v úzké postranní uličce a pouze 40 m od hlavní promenády.

Poloha apartmánů Agapi

- písčitá pláž je vzdálena cca 80 m
- vzdálenost od obchodního centra 40 m
- vzdálenost od letiště Heraklion 36 km.

Ubytování

Celkem 10 apartmánů a studií je rozmístěno v patrovém vila domě, ktery je bez recepce. Apartmány Agapi mají obsazenost 2+2 a 3.dítě, k dispozici je koupelnu (sprcha) s WC, ložnice se dvěma oddělenými lůžky a z obývacího pokoje se dvěma pevnými lůžky. Mají plně vybavený kuchyňský kout a balkon nebo terasa. Studia mají obsazenost 2+0, jsou vybavená koupenou (sprcha) s WC, pokojem se dvěma lůžky, kuchyňským koutem a balkonem nebo terasou. Úklid je 1x týdně.

Sport a zábava

Ve středisku Stalida najdete nepřeberné množství restaurací, barů a obchůdků. Možnost vodních sportů na pláži (za poplatek). Zdejší pláž je písčitá s pozvolným vstupem do moře, je vhodná i pro nejmenší děti. Slunečníky a lehátka k dispozici za poplatek.

Stravování

dle CK, Vlastní stravování. K dispozici je plně vybavený kuchyňský kout. Možnost dokoupení snídaně a večeře v nedalekém hotelu Palm Beach. Minimarkety s potravinami jsou v těsné blízkosti.

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.