Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Akatos aparthotel

Hotely na Krétě: Akatos aparthotel ***+

Středisko: Agia Marina, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Popis aparthotelu Akatos

Aparthotel Akatos leží ve velmi hezké oblasti nedaleko Chanie v centru letoviska Agia Marina a přitom cca 50 m od krásné písečné pláže. Pokoje jsou komfortně a moderně zařízené. Malý komplex s příjemnou atmosférou leží v dosahu taveren, barů, obchodů a nedaleko autobusové zastávky, ze které se pohodlně dostanete na denní nebo večerní prohlídku Chanie. Aparthotel Akatos dopouručujeme všem klientům, kteří chtějí na dovolené spojit odpočinek se zábavou.

Vybavení hotelu Akatos

snack bar, kavárna bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma zahrada wi-fi ve společných prostorách zdarma

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, klimatizace, zařízený kuchyňský kout, lednička, TV. K dispozici studia s možností 1 přistýlky a dvoupokojové apartmány se 2 přistýlkami. Dětská postýlka možná na vyžádání zdarma.

Další údaje

13 studií a 9 apartmánů. Úklid: 2x týdně. Výměna ložního prádla: 1x týdně. Výměna ručníků: 2x týdně.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.