Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Akti Olus

Menší rodinný hotel Akti Olus je díky své poloze v letovisku Elounda výborným výchozím bodem pro poznávání východní části Kréty, ale uspokojí i klienty, kteří chtějí svoji dovolenou prožít na pláži a v některé z taveren v centru střediska.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Akti Olus

Hotel Akti Olus se nachází v letovisku Elounda, 70 km od letiště v Heraklionu a 12 km od Agios Nikolaos. Centrum letoviska s množstvím obchůdků, restaurací a typických taveren je vzdáleno cca 300 m od hotelu. Hotel je situován u písečnooblázkové pláže .

Ubytování v hotelu Akti Olus

Pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost jedné přistýlky.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, restaurace a la carte u pláže, bar, snack bar, bazén na střeše hotelu s nádhernými výhledy na moře, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, TV koutek, stolní tenis.

Stravování

Dle ck, Snídaně se podávají formou bufetu v hotelové restauraci. Možnost dokoupení večeří.

Pláž

Malá písečnooblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází u hotelu , pláž je oddělená pouze pobřežní komunikací. Doporučení

Hotel Akti Olus je menší rodinný hotel s příjemnou atmosférou, skvělou polohou u pláže a v blízkosti centra letoviska Elounda nabízející možnosti nákupů či posezení v typicky řeckých tavernách. Hotel Akti Olus je vhodnou volbou pro klienty, kteří chtějí poznat blíže východní část Kréty.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.