Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alexandr Beach

Rozlehlý hotelový areál sestávající z hlavní hotelové budovy a dvoupatrových bungalovů je vystavěn na Krétě v zahradě přímo u moře ve středisku Malia, jehož živé centrum je vzdáleno cca 800 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Alexandr Beach, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Alexander Beach

Velmi hezký hotelový komplex Alexander Beach se rozkládá asi kilometr od rušného centra střediska Malia, přímo na písečné pláži s kamenitými útesy a křišťálově čistou vodou. Je postaven v typickém krétském stylu v krásné subtropické zahradě. Má ideální polohu u plážové cesty spojující Malii se Stalisem, která je lemovaná obchůdky, tavernami a bary. Přímo před vstupní branou do komplexu je zastávka linkového autobusu, který zajišťuje spojení do Heraklionu i dalších letovisek na severním pobřeží.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu Alexander Beach patří vstupní hala s recepcí, televizní místnost, hlavní restaurace, taverna, lobby bar, snack bar, mini market, zlatnictví, 2 bazény, dětský bazén a krytý bazén.

Doplňkový popis

Čtyři sladkovodní bazény, dětské brouzdaliště, pool bar, lehátka se slunečníky u bazénů i na pláži jsou klientům k dispozici bezplatně, plážové osušky oproti vratné záloze. Dva bary, restaurace s řeckou i mezinárodní kuchyní a nekuřáckou sekcí. K zařízení hotelu Alexander Beach patří fitness centrum, dva tenisové kurty, hřiště pro plážový volejbal a stolní tenis, biliár a videohry. Milovníkům vodních sportů se nabízí široké možnosti vyžití včetně školy potápění. Služby doplňují obchůdky a internetový koutek. Animátoři připravují během dne pestré programy, miniklub organizuje pro děti vodní hrátky i další zábavu.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, SAT-TV, trezorem (za poplatek), lednicí a balkonem nebo terasou.

Stravování

Dle zájezdu - obvykle polopenze jsou podávány v hotelové restauraci. Snídaně formou bufetu, večeře 2x týdně bufet, 5x týdně výběrem z menu.

Pláž u Alexander Beach

Pěkná písečná pláž přímo u hotelu.

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.