Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alianthos Beach

Hotel Alianthos Beach je nejoblíbenějších hotel v letovisku Plakias na ostrově Kréta. Kvalitní ubytování, malá vzdálenost od pláže a poloha hotelu na okraji centra letoviska uspokojí širokou klientelu.Příjemný hotel tvoří tří budovy. Hotel leží přímo u písčité pláže, v centru městečka Plakias.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Alianthos Beach

Příjemný hotel Alianthos Beach tvoří tří budovy. Hotel leží přímo u písčité pláže, v centru městečka.

Stravování

Polopenze ve stylové hotelové restauraci je podávána formou bufetu, u některých zájezdů večeře servírované s výběrem „a la carte“ z jídel o třech chodech..

Ubytování

Luxusní renovované pokoje v hlavní budově Alianthos Beach jsou klimatizované, s možností jedné přistýlky. Vybaveny jsou sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, telefonem, SAT TV, rádiem, lednicí a balkonem.

Vybavení a služby v hotelu Alianthos Beach

Recepce, restaurace, televizní místnost, směnárna, půjčovna aut a motocyklů. U jedné z budov je koutek pro děti (houpačky a hřiště). V blízkosti hotelu naleznete supermarket a mnoho dalších obchodů s potravinami a suvenýry. Možnost využití bazénu v okolních ubytovacích zařízeních.

Názor CK

Hotel Alianthos Beach je nejoblíbenějších hotel v letovisku Plakias. Kvalitní ubytování, malá vzdálenost od pláže a poloha hotelu na okraji centra letoviska uspokojí širokou klientelu.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.