Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Almiros Beach

Hotely na Krétě: Almiros Beach ***

Středisko: Agios Nikolaos, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Almiros Beach

Nedávno renovovaný hotel Almiros Beach je obklopen zahradami a nachází se přímo na pláži v letovisku Agios Nikolaos, 2 km od jeho centra a 70 km od letiště v Heraklionu. Před hotelem je zastávka autobusu.

Ubytování :

Hotel Almiros Beach nabízí dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek pro děti nebo 1 přistýlky pro dospělého a 1 přistýlky pro dítě. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, mini ledničkou, telefonem a balkónem nebo terasou. Na vyžádání možnost SAT TV.

Vybavení hotelu Almiros Beach

recepce, trezory, SAT TV kout, restaurace, lobby bar, snack bar, bar u bazénu, bazén s napůl slanou a sladkou vodou, stolní tenis, kulečník, vodní sporty na pláži, mini market.

Služby za poplatek:

lehátka a slunečníky na pláži, trezor, SAT TV, klimatizace, kulečník, vodní sporty.

Pro děti:

dětské hřiště.

Pláž:

Hotel se nachází přímo na písčité pláži.

Stravování

Dle nabídky CK, all inclusive Snídaně: bufetové Obědy: bufetové Večeře: bufetové All inclusive: snídaně (07:30 – 10:00), obědy (12:30 – 14:30), večeře (19:00 – 21:30), občerstvení (10:30 – 12:00), ospolední čaj/káva (16:00 – 17:00), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (19:00 – 23:00).

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.