Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Alykes

Studia Alykes ve vesničce Souda u Plakiasu na jihu ostrova Kréta doporučujeme klientům, kteří vyhledávají soukromí na pláži, ubytování v klidném prostředí a rádi absolvují procházky do přírody.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Vila

Poloha vily Alykes

Vilka Alykes je postavena ve svahu nad mořem nad místní komunikací, která vede na pláž Souda a je obklopena zelení. Na krásnou písčito-oblázkovou pláž Souda se dostanete za pár minut. V blízkosti vilky je taverna. Další taverna je přímo v zátoce u pláže Souda. Obě taverny jsou vyhlášené výbornou kuchyní. V okolí jsou další pěkné pláže. Vydáte-li se pěšky po pobřeží na východ, dorazíte asi po 3 kilometrech do Plakiasu, kde je vše, co k dovolené můžete potřebovat.

Ubytování

Vilka Alykes vznikla přeměnou z taverny. Je nově a moderně vybavena a má 100 m2, prostorná terasa vilky má 70 m2. Ve vile jsou tři ložnice a tři koupelny s WC. Obývací část má prostorné gauče a jídelní kout. Kuchyňský kout vilky je dobře a moderně vybaven (včetně sporáku s troubou, základního nádobí, ledničky s mrazákem, různých elektrospotřebičů a myčky na nádobí). Každá místnost má svoji klimatizaci (za příplatek). Další vybavení: pračka, TV/SAT, Wi-Fi, žehlička a fén. Z krásné prostorné a zastíněné terasy je nádherný výhled na moře. Na zahradě je venkovní gril a místo na parkování.

Hodnocení

Vilu Alykes doporučujeme těm, kteří vyhledávají soukromí na pláži a zajímavá místa a všem, kteří rádi vyrážejí na procházky do přírody a do hor.

Vzdálenosti

od pláže Souda: cca 200 m od letoviska Plakias: cca 3 km

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.