Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anemoni studia

Vilka - studia Anemoni stojí na jižním svahu městečka Plakias nedaleko městské pláže jen pár minut od jeho centra. Na pláž se dostanete velmi rychle po cestě, která vede vedle domu a která Vás zavede přímo do střední části plakiasského zálivu. Studia Anemoni jsou příjemné ubytování s perfektními službami a překrásným výhledem na moře omývající jižní pobřeží ostrova Kréta. Vzdálenost od pláže: cca 190 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Anemoni studia, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha studií Anemoni:

Vilka - studia Anemoni stojí na jižním svahu městečka Plakias nedaleko městské pláže jen pár minut od jeho centra. Na pláž se dostanete velmi rychle po cestě, která vede vedle domu a která Vás zavede přímo do střední části plakiasského zálivu.

Ubytování:

studia s prostornými balkóny mají překrásný výhled na moře a na samotné městečko. Jsou vybavena sprchou, WC a kuchyňským koutem (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky) a klimatizací (za příplatek). Do studií lze vyžádat dětskou postýlku zdarma. O vilku a její zahradu se velmi pečlivě starají majitelé, kteří bydlí v přízemí.

Hodnocení:

Studia Anemoni jsou příjemné ubytování s perfektními službami a překrásným výhledem na moře omývající jižní pobřeží ostrova Kréta.

Strava

Vlastní stravování - možnost dokoupení večeří (hotel Alianthos Beach)

Vzdálenosti

Vzdálenost od centra: cca 350 m.

Vzdálenost od pláže: cca 190 m.

Parametry

Typ ubytování Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.