Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anemos vila

Vila Anemos s velkou mírou soukromí a krásným výhledem je umístěná v klidné lokalitě na okraji vesničky Lefkogia na Krétě a dobrou dostupností taveren a obchodu a pláží. Plakias a známá pláž Damnoni jsou vzdálené od vily Anemos asi 3 kilometry. Doporučujeme zapůjčit na celý pobyt auto.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila

Poloha vily Anemos

Vila Anemos se nachází na jižní Krétě v oblasti Rethymno na okraji vesničky Lefkogia, jejíž centrum je vzdáleno přibližně 800 m. Zde jsou také nejbližší taverny a minimarket. Nejbližší pláže jsou Schinaria, Amoudi (3 km), Damnoni (3 km), Plakias (5 km). Letiště v Chanii a Herakliu jsou vzdálena přibližně 1,5 hod. jízdy autem.

Ubytování

Vila Anemos nabízí na obytné ploše asi 130 m2 ubytování ve 4 dvoulůžkových ložnicích. V přízemí vily je umístěna ložnice s koupelnou a toaletou, plně vybavená kuchyně (sporák, mikrovlnná trouba, pračka, lednice aj.), prostorný obývací pokoj se satelitní TV a hi-fi soustavou. Z obývacího pokoje se vychází na terasu s posezením a grilem a k bazénu s dětským bazénkem, kde jsou umístěna lehátka a slunečníky. V prvním patře jsou 3 dvoulůžkové ložnice s balkóny, koupelnou a toaletou. Vila je obklopena pěknou zahradou. Z vily se naskýtá krásný výhled na hory, vesnici Lefkogia, letovisko Plakias a vzdáleně na moře. Ložnice jsou klimatizované.

Pláž

Vila Anemos má  nejbližší pláže Schinaria, Amoudi (3 km), Damnoni (3 km), Plakias (5 km).

Strava

dle CK, vlastní

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.