Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Anna

Aparthotel Anna nacházející se v letovisku Kokkini Hani, pouhých 70 m od krásné písečné pláže v sousedním hotelu Aquis Arina Sand 4*, kde klienti čerpají program all inklusive je vhodný pro všechny věkové kategorie, počínaje rodinami s dětmi až po samostatné páry.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman

Poloha apartmánového domu Anna

Anna apartments se nachází v letovisku Kokkini Hani, pouhých 70 m od krásné písečné pláže v sousedním hotelu AQUIS ARINA SAND 4*, kde klienti čerpají program all inclusive. Výhodou této nabídky je kombinace komfortu all inclusive 4* hotelu a zároveň ubytování v soukromí. Hlavní město Heraklion je vzdáleno 10 km, autobusová zastávka je hned naproti aparthotelu a letiště je jen 7 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou v okolí cca 300 m, samotné centrum letoviska Kokkini Hani je dostupné cca 1,5 km. Dálnice do hlavního města Heraklion se nachází cca 150 m od ubytování, místní komunikace je přímo u aparthotelu a krásná písečná pláž je vzdálena pouhých cca 100 m.

Vybavení aparthotelu Anna

Aparhotel má recepci, výtah, room servis (za poplatek), klimatizované společné prostory, Wi-Fi ve společných prostorech zdarma, místnost s barem a s výhlídkou na moře a na hotel Aquis Arina Sand, kde se podává snídaně (pokud nevyužijete snídaně v hotelu Aquis Arina Sand), malou zahradu, místo k parkování v areálu aparthotelu. V sousedním hotelu Aquis Arina Sand 4* je možné využít služeb v rámci programu all inclusive včetně SPA censtrum (za poplatek).

Vybavení apartmánů

Útulné pokoje a apartmány nabízí ubytovní pro 2 - 4 osoby. Pokoj pro 2 osoby ( cca 28m2) - vlastní sociální zařízení, TV, telefon, sejf (za poplatek), klimatizace (za poplatek), vybavení pro přípravu kávy a čaje,rychlovarná konvice, mini chladnička, balkon nebo terasa. Apatmán pro 3 - 4 osoby (cca 45 m2) - apartmán má oddělenou ložnici a obývací část s kuchyňským koutem, kde jsou 1 - 2 přistýlky formou pohovky nebo rozkládacího křesla. Mají vlastní sociální zařízení, TV, telefon, sejf (za poplatek), klimatizace (za poplatek), kuchyňský a jídelní kout se základním vybavením, rychlovarná konvice, mini chladnička, balkon nebo terasa.

Stravování

Dle CK. Stravování je zajištěno v sousedním hotelu AQUIS ARINA SAND 4* formou programem All inclsuive

Pláž

Písečná pláž, jež je součástí sousedního hotelu Aquis Arina Sands, je vzdálena cca 70 m, odděluje ji místní komunikace.

Pro děti

Dětem je k dispozici dětské hřiště a miniklub ( 4 - 12 let), dětský bazén s mořskou vodou.

Sport a zábava

V hotelu Aquis Arina Snad 4*: bazén s mořskou vodou, fitness, dva tenisové kurty, herna (elektronické hry, stolní tenis, kulečník), minigolf, šipky, venkovní šachy, plážový volejbal/ plážový fotbal, vodní sporty (za poplatek), golfové hřiště 20 km od hotelu (za poplatek), denní animační a zábavní program.

Služby za poplatek

Za poplatek je k dispozici v hotelu Aquis Arina Sand 4* vodní sporty (vodní lyže, lekce potápění) a jízda na koni.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.