Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Annex Palm Beach

Příjemné objekty sousedící s hotelem Palm Beach se nachází v oblíbeném turistickém středisku Stalida u promenádní zóny a v těsné blízkosti pláže. Ideální poloha hotelu Annex Palm Beach  v centru rušného letoviska a přesto v klidnějším prostředí. Dokonalá dovolená pro rodiny s dětmi, mládežníky, skupinky přátel a páry všech věkových kategorií. Slušná úroveň a dobrá cena.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Popis hotelu Annex Palm Beach

Příjemné objekty sousedící s hotelem Palm Beach se nachází v oblíbeném turistickém středisku Stalida u promenádní zóny a v těsné blízkosti pláže. Samotná Stalida leží mezi městy Hersonissos a Malia východně od Heraklionu. Zdejší pobřeží tvoří dlouhé písčité pláže s výbornou možností provozování vodních sportů. V samotném středisku se nachází množství minimarketů, obchůdky se suvenýry, restaurací, taveren a barů. Spojení do měst Malia, Hersonissos a Heraklion obstarávají místní autobusy.

Poloha hotelu Annex Palm Beach

- velmi hezká písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena pouhých 30 m
- v centru promenádní části letoviska Stalida
- autobusová zastávka 50m
- lékařská služba 50 m
- vzdálenost od letiště Heraklion 36 km

Ubytování

Poblíž hotelu Palm Beach je několik ubytovacích jednotek většinou studiového typu. Jsou jednoduše zařízené, mají samostatnou koupelnu s WC, balkon nebo terasu, případně i vybavený kuchyňský kout s chladničkou. V některých pokojích je za příplatek klimatizace. Max. obsazenost pokoje jsou 2 osoby s možností přistýlky.

Vybavení a služby

Veškeré zázemí mohou hosté využívat v sousedním hotelu Palm Beach, který se nachází přímo u písčité pláže. Hotel  má k dispozici vstupní hala s recepcí, bar, TV koutek, připojení WiFi k internetu u recepce, pool bar, restauraci s hezkou terasou a výhledem na exotické palmy a pláž, pěkně udržovaná zahrada s příjemným posezením. Hosté mají možnost využít bazénu sousedního hotelu ZERVAS Beach, kde jsou lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport a zábava

Ve středisku Stalida najdete nepřeberné množství restaurací, barů a obchůdků. Široká nabídka vodních sportů se nabízí přímo na pláži, včetně zapůjčení různých šlapadel, kanoí, windsurfingů, dále paragliding, vodní lyžování, jízda na banana, vodní skútry, potápění s instruktory a další (za poplatek). Několik půjčoven nabízí zapůjčení auta, motorky, skútru nebo čtyřkolky.

Pláž

Zdejší pláž je písčitá s pozvolným vstupem do moře, je vhodná i pro nejmenší děti. Slunečníky a 2 lehátka jsou k dispozici za poplatek. Na pláži je celá řada restauraci a možností barů pro občerstvení.

Stravování

dle CK, Stravování formou polopenze (snídaně a večeře) bufetového stylu probíhá v sousedním hotelu Palm Beach. Další široká nabídka stravovacích a nákupních možností je v bezprostřední blízkosti.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.