Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Anthos apartmány

Hotely na Krétě: Anthos apartmány **+

Středisko: Plakias, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha apartmánů Anthos:

Dobře udržovaná vilka Anthos je postavena v prostorné zahradě ve svahu nad plakiasským zálivem. Od vilky vede cesta, odkud se snadno dostanete na východní část pláže. Právě v tomto místě je pláž nejkrásnější. Do centra městečka Plakias se dostane po chodníku asi za 10 minut.

Ubytování:

Apartmány Anthos jsou v přízemí nebo v 1. patře. Terasy přízemních apartmánů směřují k bazénu nebo do zahrady. Zastíněné balkóny apartmánů v 1. patře směřují k moři. K vile patří bazén s lehátky a slunečníky, dětský bazének a malé dětské hřiště, naleznete zde zákoutí s příjemným posezením. Apartmány mají 1 ložnici se 2 lůžky nebo s manželskou postelí a dalším řádným lůžkem a obývací kuchyň s gaučem, který poslouží jako 4. lůžko. Ve vile jsou i apartmány s ložnicí pro 2 osoby a obývací kuchyní s rozkládacím gaučem se 2 dalšími lůžky. Apartmány Anthos jsou vybaveny kuchyňským koutem (včetně vařiče s elektrickou troubou, základního nádobí, ledničky, kávovaru, rychlovarné konvice), TV/SAT, klimatizací, fénem, Wi-Fi a koupelnou s vanou a WC. V apartmánech si můžete vyžádat dětskou postýlku.

Hodnocení:

Vilka Anthos v krásném prostředí pěstěné zahrady, ze které je snadný přístup k pláži i do centra Plakiasu.

Vzdálenosti:

Vzdálenost od pláže: cca 390 m. Vzdálenost od centra: cca 800 m.

Kapacita a strava

2 - 4 lůžka, vlastní stravování - možnost dokoupení snídaní a večeří (hotel Alianthos Beach)

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.