Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Apartmány Litinakis Beach

Apartmány Litinakis Beach se nachází na Krétě v samotném centru letoviska Agia Marina přímo na krásné písečné pláži. Před jednopatrovou budovou je menší zahrádka s barem, kde si můžete během dne objednat lehký oběd nebo vychlazené pití. Všechny apartmány Litinakis Beach mají výhled na moře, kuchyňský koutek s vařičem a lednicí a oddělenou ložnici, takže jsou ideální pro vícečlenné rodiny i s dospělými dětmi.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman

Popis apartmánů Litinakis Beach

Apartmány Litinakis Beach se nachází v samotném centru letoviska Agia Marina přímo na krásné písečné pláži. Před jednopatrovou budovou je menší zahrádka s barem, kde si můžete během dne objednat lehký oběd nebo vychlazené pití. Všechny apartmány Litinakis Beach mají výhled na moře, kuchyňský koutek s vařičem a lednicí a oddělenou ložnici, takže jsou ideální pro vícečlenné rodiny i s dospělými dětmi. Zdarma můžete využít sladkovodní bazén u nedalekých studií Sofia nebo Litinakis. Nakoupit můžete v nedalekém centru a určitě si během pobytu nenechte ujít návštěvu malebného letoviska Platanias v sousedství.

Vybavení apartmánů

přímo u písčité pláže klimatizace za příplatek lehátka a slunečníky na pláži za poplatek TV na pokoji café bar s velkoplošnou TV bazén u Litinakisu zdarma (cca 400 m), Sofia (cca 100 m) zahrada

Vybavení pokoje

apartmány s 1 ložnicí – koupelna se sprchou a WC, kuchyňský kout - vybaven pro nenáročné vaření - s dvouvařičem a lednicí, TV, klimatizace za příplatek. Balkon nebo terasa v přízemí. Všechny apartmány mají výhled na moře a 4 lůžka s oddělenou ložnicí.

Stravování v Litinakis Beach

vlastní – možno přikoupit polopenzi v nedaleké taverně (snídaně rozšířená kontinentální a večeře hlavní jídlo a salát – výběr z jídelního lístku cca 20 jídel včetně jednoho nápoje, dezert).

Další údaje o apartmánech Litinakis Beach

4 apartmány v jednopatrové budově. Úklid: 3x týdně. Výměna ložního prádla: 2x týdně. Výměna ručníků: 2x týdně.

Názory klientů

"Hezká dovolená" - děkujeme za hezkou dovolenou, kterou jsme prožili na Krétě v ubytování Litinakis Beach. Se všemi Vámi poskytovanými službami jsme byli spokojeni. Dobrá byla i práce delegátů. Kamila Dyrynková, Ústí nad Labem

Cena kombinovaných zájezdů zahrnuje (vybrané zájezdy)

* v květnu bus + loď tam a letecky zpět, doprava luxusním autokarem (klima, WC, video) Praha (Brno) – Itálie, trajekt Itálie - Řecko (sedačka na palubě), trajekt Athény – Kréta (vnitřní polohovatelné sedadlo), transfery v destinaci, ubytování a stravování dle ubytovacích kapacit 12x, letenka Chania – Praha, letištní, bezpečnostní a palivový příplatek 1500,- Kč (děti 2-5 let 1100,- Kč), služby delegáta, povinné smluvní pojištění, základní pojištění ECP. V říjnu letecky tam a loď+bus zpět.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.