Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Aphrodite Beach

Aphrodite Beach je aparthotel s rodinnou atmosférou, který leží na písečné pláži Mavros Molos v letovisku Kissamos na Krétě, a který nabízí ubytování v příjemně zařízených studiích a apartmánech.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Apartman, Studio

Poloha aparthotelu Aprhodite Beach

Aparthotel s rodinnou atmosférou, Aphrodite Beach, leží přímo na písečné pláži Mavros Molos a nabízí ubytování v příjemně zařízených studiích a apartmánech. Z terasy je nezapomenutelný výhled na tmavě modré vody zálivu Kissamos. Letiště v Chanii - 55 km, centrum města Kissamos - 600 m.

Vybavení  hotelu Aphrodite Beach

Aphrodite Beach je aparthotel s rodinnou atmosférou. K jeho vybavení patří: recepce, lobby bar, snack bar, restarace, bazén s dětsku částí s lehátky a slunečníky.

Ubytování

Aparthotel Aphrodite Beach nabízí prostorná studia s možností až dvou přistýlek, rodinné apartmány se dvěmi místnostmi. Vybavení - lednice, kuchyňka, TV, balkon nebo terasa s výhledem na moře, koupelna se sprchou a WC, vysoušeč vlasů. Klimatizace a trezor za poplatek.

Studio 2+2

- dvoulůžkový se dvěmi přistýlkami
- lednice
- klimatizace
- koupelna se sprchou a WC
- balkon
- kuchyňka

Apartmán 2 + 3

- rodinný pokoj
- lednice
- klimatizace
- koupelna se sprchou a WC
- balkon
- kuchyňka

Pokoj 1+0

- jednolůžkový
- lednice
- klimatizace
- koupelna se sprchou a WC
- balkon
- kuchyňka

Pláž

Krásná písečná pláž leží přímo u hotelu Aphrodite Beach, slunečníky a lehátka za poplatek.

Stravování

dle CK, SNÍDANĚ formou bufetu, možnost dokoupení večeře v nedaleké taverně.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.