Řecko v detailech

Zobrazit

Hotely na Krétě: Apollo ***

Středisko: Gouves (Kato Gouves), oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Apollo

Hotel Apollo je součástí zázemí hotelu Aphrodite Beach, nachází se v zahradě, v těsném sousedství hotelu. V klidné části letoviska Kato Gouves, 15 km od letiště, 7 km od Hersonissosu, 300 m od centra letoviska, kde jsou obchody, restaurace a bary. Hosté, zde ubytovaní, využívají všechny služby hotelu Aphrodite Beach.

Vybavení hotelu Apollo

V hotelu Aphrodite Beach: vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, taverna, bar,diskotéka (nápoje za poplatek), bar u bazénu, kavárna , TV salonek a konferenční místnost, minimarket, krytý bazén, venkovní bazén s mořskou vodou, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokojů

Pokoje mají vlastní sociální zařízení ( koupelna se sprchou , vysoušeč vlasů, WC), klimatizace zdarma s vlastním ovladačem, telefon, balkon či terasa. Přistýlky v pokojích jsou palandy.

Pláž

Písečno-oblázková pláž se nachází cca 100 m od hotelu a je od něj oddělena místní komunikací. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek. Možnost zapůjčení osušek (depozit). Doporučujeme také dlouhou písečnou pláž vzdálenou cca 300 m od hotelu.

Sport

V hotelu Aphrodite Beach: bazén, fitness, tenisový kurt (zapůjčení raket za poplatek), minigolf, stolní tenis, aerobik, aqua gym, basketbal, plážový volejbal, vodní pólo. Pro děti: dětský bazén s mořskou vodou, dětské hřiště, mini klub.

Stravování

Dle CK, ALL INCLUSIVE program v hotelu Aphrodite Beach. All inclusive program probíhá ve všech vybraných prostorách hotelu od 10:00 do 24:00, zahrnuje - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Lehčí občerstvení během dne, odpoledne káva, zákusky a zmrzlin, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. K večeři a do společenských prostor je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů.

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.