Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Apollo studia

Oblíbený komplex několika menších patrových vilek je situovaný na Krétě ve středisku Plakias. Hotel je 150 m od oblázkovo-písečné pláže, přímo v centru Plakiasu. Apollo studia jsou příjemné ubytování na jižním pobřeží ostrova Kréta, které je velmi blízko centra městečka Plakias a pláže. Vzdálenost od pláže: cca 90 m. Vzdálenost od centra: cca 100 m.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Vila, Studio

Poloha studií Apollo

Oblíbený komplex několika menších patrových vilek Apollo je situovaný 150 m od oblázkovo-písečné pláže, v centru Plakias. Vilky jsou obklopeny zahradou a společně s bazénem a barem vytváří harmonický celek.

Stravování

Dle zájezdu, Bez stravy. Možnost dokoupení večeří nebo polopenze. Stravování probíhá v hotelu Alianthos Beach. Rozšířená kontinentální snídaně může být servírovaná - dárek cestovní kanceláře nebo za příplatek.

Ubytování ve studiích Apollo

Dvoulůžková studia, některá s možností přistýlky mají vlastní sociální zařízení, vybavený kuchyňský kout s lednicí, klimatizaci, TV, některá studia s výhledem na bazén, balkon nebo terasa. 3 samostatné budovy jsou postaveny v klasickém krétském stylu. Okolo je dobře udržovaná zahrada s trávníkem, bazénem s barem, kde jsou lehátka pro hotelové hosty zdarma. Studia jsou v 1. patře a jejich balkóny jsou situovány do zahrady nebo do okolní zástavby malých vilek. Standardně vybavená 2lůžková studia s možností přistýlky (pro dítě do 10 let) mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), TV a klimatizaci (za příplatek). Do studií lze vyžádat dětskou postýlku zdarma.

Vybavení a služby

U Apollo  je sladkovodní bazén s lehátky a slunečníky, bar.

Hodnocení:

Příjemné ubytování na jižním pobřeží ostrova Kréta, které je velmi blízko centra městečka Plakias a pláže. Vzdálenost od pláže: cca 90 m. Vzdálenost od centra: cca 100 m.

Aktuální popis od CK

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.