Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ariadne Beach

Prostorný hotelový areál Ariadne Beach leží v zahradě, hned u moře a užší písečné pláže s jemným světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. Mořské dno je místy kamenité. Areál Ariadne Beach tvoří celkem 7 dvoupatrových budov, které se nacházejí na rozhraní oblíbených a vyhledávaných krétských letovisek Stalida - Stalis (cca 100 m) a Malia (cca 1,50 km). V obou letoviscích můžete najít možnosti zábavy, nákupů, jsou zde restaurace, bary, kavárny, cukrárny aj.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio

Poloha hotelu Ariadne Beach

prostorný hotelový areál Ariadne Beach leží v zahradě, hned u moře a užší písečné pláže s jemným světlým pískem a pozvolným vstupem do moře. Mořské dno je místy kamenité. Areál Ariadne Beach tvoří celkem 7 dvoupatrových budov, které se nacházejí na rozhraní oblíbených a vyhledávaných letovisek Stalida - Stalis (cca 100 m) a Malia (cca 1,50 km). V obou letoviscích můžete najít možnosti zábavy, nákupů, jsou zde restaurace, bary, kavárny, cukrárny aj.

Kapacita

komplex Ariadne Beach tvoří celkem 120 pokojů - typu standard, superior a studia (1-, 2lůžkové s možností jedné přistýlky). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou, WC, telefonem, fénem a balkónem nebo terasou s výhledem do vnitrozemí. Klimatizace (za poplatek cca 6€/den), chladnička (za poplatek cca 3€/den), trezor na pokoji (za poplatek cca 12€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Pokoje typu superior s výhledem na moře a zahradu jsou za příplatek, v ceně ubytování je již klimatizace, TV se satelitním příjmem a chladnička. Studia – stejné vybavení jako v pokojích typu superior, navíc je zde kuchyňský kout se základním vybavením. Studia jsou jen na vyžádání.

Služby

recepce, prostorná vstupní hala s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek), vnitřní a venkovní bar, snackbar a kavárna, vnitřní a venkovní restaurace s výhledem na moře, terasa, velká zahrada, parkoviště.

Stravování

formou polopenze. Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava

bazén a dětský bazén s mořskou vodou (míchaná mořská a sladká voda 1:1), slunečníky a lehátka v zahradě u bazénu a na pláži (za poplatek cca 1,80€/kus), dětský koutek, stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 1€/hra). Hotel pořádá v průběhu hlavní sezóny barbecue a řecký folklórní večírek s živou hudbou. Vodní sporty na pláži, cca 200 m (za poplatek).

Hlavní výhody hotelu Ariadne Beach

3 hlavní výhody hotelu: příjemný areál, hned u moře a pláže, ochotný personál.

Web

Ariadne Beach

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.