Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Ariadne Beach Alexandria Club

Tento krásný hotelový komplex v nádherné části ostrova Kréta, na okraji malebného městečka Agios Nikolaos, je naší novinkou mezi klubovými hotely. Moderní pokoje, příjemné prostředí, skvělá poloha na klidném místě a nedaleko centra, a nádherná písečná pláž vytvářejí spolu s programem all inclusive a bohatými animačními programy v českém jazyce pro děti a dospělé ideální místo pro strávení nezapomenutelné dovolené.

Oblast
Středisko

Poloha

Hotel Ariadne Beach Alexandria Club, vystavený v mírném svahu, je tvořen hlavní budovou a bungalovy. Nachází se na klidném místě, na okraji malebného městečka Agios Nikolaos. Vzdálenost od letiště v Heraklionu je 65 km. 100 m od hotelu naleznete jeden minimarket a bar. Centrum městečka s množstvím obchodů, restaurací, kaváren, barů a zábavy je vzdáleno 800 m od hotelu. Hotel je situován cca 30 m od menší oblázkové pláže a cca 350 m od krásné písečné pláže Almyros.

Doporučení pro Ariadne Beach Alexandria Club

Tento krásný hotelový komplex v nádherné části Kréty, na okraji malebného městečka Agios Nikolaos, je naší novinkou mezi klubovými hotely. Moderní pokoje, příjemné prostředí, skvělá poloha na klidném místě a nedaleko centra, a nádherná písečná pláž vytvářejí spolu s programem all inclusive a bohatými animačními programy v českém jazyce pro děti a dospělé ideální místo pro strávení nezapomenutelné dovolené.

Vybavení

Hotel Ariadne Beach Alexandria Clubsvým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi u recepce a na pokojích (za poplatek), restauraci, lobby bar, snack bar, bazén s oddělenou částí pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský klub v češtině. Hosté mohou využít zdarma fitness centrum a tenisový kurt (rakety a míčky zdarma, osvětlení za poplatek) ve vedlejším sesterském hotelu (nutná rezervace předem na recepci).

Ubytování v hotelu Ariadne Beach Alexandria Club

Moderní a elegantní pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem (za poplatek) a chladničkou. Možnost dvou přistýlek. Maximální obsazenost čtyři dospělé osoby.

Pláž

Menší oblázková pláž je vzdálená cca 30 m od hotelu, větší a krásná písečná pláž Almyros, místy s oblázky a pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 350 m od hotelu. Na písečnou pláž vede cesta pro pěší podél pobřeží. Slunečníky, lehátka a vodní sporty na pláži za poplatek (k dispozici pouze na písečné pláži). Na písečné pláži - bar (není zahrnutý do all inclusive), dětské hřiště.

Stravování

Dle ck, Služby all inclusive zahrnují plnou penzi formou bufetu (snídaně od 7:30 do 10:00, obědy od 13:00 do 14:30, večeře od 18:30 do 21:00 h), občerstvení (káva, čaj, sendviče, moučníky, zmrzlina) během dne, neomezenou konzumaci vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů místní výroby v době od 11:00 do 24:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.