Obnova zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Armava

Hotel Armava s rodinou atmosferou se nachází přímo u pláže v rušném letovisku Hersonissos na Krétě, kde naleznete spoustu obchodů, supermarketů, resturací, taveren, barů, diskoték, půjčoven aut a motorek. 25 km od centra města Heraklion a 23 km od letiště Heraklion.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Armava, budeme moc vděční za váš názor.

Hodnotit

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha

Hotel Armava s rodinou atmosferou se nachází přímo u pláže v rušném letovisku Hersonissos, kde naleznete spoustu obchodů, supermarketů, resturací, taveren, barů, diskoték, půjčoven aut a motorek. 25 km od centra města Heraklion a 23 km od letiště Heraklion.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Ubytování v hotelu Armava

Všecny pokoje jsou v hlavní budově, moderně zařízené s vlastním socialním zařízením (WC, sprcha), klimatizací, telefonem, balkonen nebo terasou.

Vybavení

Dvouposchoďový hotel má k dispozici výtah, recepci, restauraci, bar, TV - koutek, trezor, venkovní bazén (slunečníky a lehátka k dispozici zdarma), bar u bazénu.

Pláž

Písečná pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Doporučení pro hotel Armava

Doporučujeme pro klienty, kteří mají rádi zábavu na dosah.

Aktuální popis od CK

Poloha a popisArmava Hotel CLEVER se nachází přímo u pláže v letovisku Hersonissos, nedaleko vodního parku Star Beach. CLEVER nabídka, je výhodná kombinace...

Parametry

Typ ubytování Hotel
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odjezd / Odlet
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.