Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Athina Palace

Hotel špičkové kvality a služeb, hotel Athina Palace se nachází v letovisku Agia Pelagia na ostrově Kréta, na malém kopci s překrásným panoramatickým výhledem do okolí. Uspokojí i náročné klienty.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Bungalov

Poloha hotelu Athina Palace

Hotel Athina Palace je položený na malém kopci s nádherným panoramatickým výhledem, v letovisku Agia Pelagia na ostrově Kréta.

Vybavení hotela Athina Palace

V hotelu Athina Palace je hostů k dispozici recepce, bar restaurace, italská restaurace, 4 konferenční místnosti, kadeřnictví.

Vybavení pokoje

Hotelové pokoje a bungalowy jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, fénem, televizí, bezpečnostní schránkou. U pokojů jsou balkóny nebo terasy, většina pokojů má výhled na moře.

Pláž

Hotel Athina Palace se nachází velmi blízko ( transfer možný kyvadlovým autobusem ) malé, ale překrásné písečné pláži Made in Ligaria s deštníky a lehátky.

Sport a fitness

v rámci hotelu Athina Palace mohou hosté vzužívat 3 velké bazény, 4 tenisové kurty, volejbalové hřiště, billiard, stolní tenis.

Stravování

Dle ck, All inclusive s pestrým výběrem se vydává následovně - Hlavní restaurace : ranní snídaně ( 05.00 - 07.00 ), snídaně ( 7.30 - 10.00 americký bufet ), pro spáče ( 10.00 - 11.00 kontinentální ), večeře ( 19.00 - 21.30 ), snaky ( 22.00 - 23.00 ). Snack Bar : oběd ( 120.. - 15.30 ), snaky ( 11.00 - 18.00 ), odpolední svačina ( 15.00 - 17.00 ). A la carte Restaurace ( 19.00 - 22.00 ) : jednou za pobyt si hosté mohou zpestřit jídelníček večeří zdarma v A la Carte restauraci ( rezervace nutná ).

Pro děti

Děti mohou navštěvovat hotelový Miniklub. Je zde pro ně dětský bazén i hřiště. Možno využít nočního hlídání ( za příplatek ).

Služby za poplatek

Kadeřnictví, noční hlídání dětí.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.