Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Atlantica

Hotel Atlantica je rozsáhlý luxusní hotelový komplex ležící u písečné pláže, na rozhraní letoviska Platanias a letoviska Gerani na ostrově Kréta. Komplex hotelu Atlantica tvoří několik budov na rozsáhlém pozemku, 2 bazény, dětský bazén, 3 restaurace, bary, diskotéka, fitness, masáže, mini market, internet, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, animační program, tenis, volejbal, vodní sporty, minigolf, kulečník, konferenční sál.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Atlantica

Hotel Atlantica je rozsáhlý luxusní hotelový komplex ležící u písečné pláže, na rozhraní letoviska Platanias a letoviska Gerani.

Popis komplexu Atlantika a vybavení

Komplex hotelu Atlantica tvoří několik budov na rozsáhlém pozemku, 2 bazény, dětský bazén, 3 restaurace, bary, diskotéka, fitness, masáže, mini market, internet, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, animační program, tenis, volejbal, vodní sporty, minigolf, kulečník, konferenční sál.

Vybavení pokojů

4* hotel Atlantica nabízí 2 lůžkové pokoje s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením, klimatizací, telefonem, satelitní TV, trezorem (cca 3,5 € /den), ledničkou, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Možnost rodinných pokojů až se 2 přistýlkami.

Stravování

Dle zájezdu, All inclusive. Snídaně

Pláž

Písečná pozvolna se svažující do moře s lehátky a slunečníky pro hotelové hosty zdarma.

Názor CK

Kvalitní hotel Atlantica je vhodný zejména pro náročnou klientelu.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.