Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Atlantida Mare

 Příjemná studia Atlantida Mare se nachází v živém letovisku Agia Marina, pouhých 7 kilometrů od krásného města Chania. Velkou předností studií je jejich poloha přímo u dlouhé písečné pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Poloha hotelu Atlantida Mare

Apart hotel Atlantida-Mare se nachází v letovisku Agia Marina a studia a apartmány poskytují pohodlné ubytování na břehu moře nedaleko centra dění. Není zde bazén, ale klienti mohou využívat bazén u hotelu Haris, kam je to příjemnou procházkou po pláži cca 50 m. Přímořské letovisko Agia Marina se nachází cca 7 km západně od Chanie, jedná se oblíbené krétské letovisko a pyšní se jednou z nejkrásnějších pláží na severním pobřeží Kréty. Pláž v Agia Marina je písečná, s průzračnou vodou a západní část, v blízkosti přístavu Platanias, je poseta malými umělými zátokami. V této oblasti si můžete vyzkoušet některý z vodních sportů, od surfování a vodního lyžování až po potápění, je zde i velké množství taveren, obchodů a nočních klubů. Autobusová zastávka do města Chania a tradičních horských vesniček Kréty, se nachází poblíž komplexu Atlantida Mare.

Vybavení hotelu Atlantida Mare

Přímo u písečné pláže se nachází hotelová restaurace s připojením na internet k dispozici bazén u hotelu Haris - cca 50 m pěšky po pláži lobby s TV, beach bar, zahrada, terasa vodní sporty na pláži za poplatek.

Vybavení pokoje

Dvoulůžkový pokoj - kooupelna se sprchou a WC, tv, klimatizace za příplatek, vybavený kuchyňský kout s vařičem, lednička, trezor, wi-fi, radio, balkon. Některé pokoje mají výhled na moře. Možnost 1 přistýlky. Dětská postýlka možná na vyžádání zdarma.

Stravování

Dle CK, bez stravování.

Pláž

Dlouhá písečná pláž se nachází přímo u hotelu.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.