Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Averinos

Jednoduchý rodinný hotel Averinos, nacházející se u zátoky v letovisku Hersonissos nadchne především méně náročné klienty z řad mladých párů, kteří zcela jistě uvítají blízkost živého centra městečka, s nepřeberným množstvím barů, restaurací a obchůdků. Velkou předností tohoto ubytování je i fakt, že hotel Averinos se nachází pouhých 50 metrů od místní pláže.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Averinos

Jednoduchý rodinný hotel Averinos pro nenáročné klienty se nachází v blízkosti kamenité zátoky v letovisku Hersonissos, 50 m od živého centra s bary, restauracemi, tavernami a obchody a cca 20 km od letiště v Heraklionu. 15 min chůze od hotelu se nachází písčitá pláž. Hotel není vhodný pro osoby s problémy pohybového aparátu, protože je v hotelu a kolem bazénu mnoho schodů. Oficiální kategorie: 2*.

Vybavení hotelu Averinos

Recepce, trezory, internetový kout, snídaňová místnost, snack bar, bar u bazénu, bazén.

Ubytování

Hotel Averinos nabízí dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky a studia až pro 3 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, ledničkou a balkónem nebo terasou. Studia mají navíc kuchyňku.

Služby za poplatek

lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), internet.

Strava

Dle CK. All inclusive: kontinentální snídaně (08:00 – 10:00), bufetové obědy (13:00 – 14:30), bufetové večeře (18:30 – 20:30), místní alkoholické a nealkoholické nápoje (11:00 – 22:00).

Pláž

cca 50 m od pláže

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.