Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Avra Imperial Beach Resort & Spa

Hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa je luxusní nově otevřený (2011) komplex pro ty nejnáročnější. Resort se nachází v letovisku Kolymbari přímo u písčito-oblázkové pláže cca 25 km západně od Chanie na ostrově Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Avra Imperial Beach Resort & Spa

Hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa je luxusní nově otevřený (2011) komplex pro ty nejnáročnější. Resort se nachází v letovisku Kolymbari přímo u písčito-oblázkové pláže cca 25 km západně od Chanie.

Ubytování

Hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa nabízí elegantní a moderně zařízené 2lůžkové deluxe pokoje s možností 1 přistýlky pro dítě nebo dospělou osobu, pokoje se společným nebo vlastním bazénem a rodinné pokoje až pro 4 osoby. Pokoje disponují koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, klimatizací, trezorem, WiFi připojením a balkonem nebo terasou.

Vybavení

recepce, lobby, 9 konferenčních sálů, WiFi zdarma, minimarket, VIP restaurace, salonek, spa o velikosti 1900 m2 (vstup pouze pro osoby nad 18 let), vnitřní bazén o velikosti 200 m2, hamam, sauna, fitness, venkovní bazén se sladkou vodou 1500 m2 a druhý se slanou 700 m2, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma, 2 tenisové kurty, animační programy pořádané hotelem pro děti i dospělé.

Služby

masáže, osvětlení u tenisových kurtů, vodní sporty na pláži.

Pro děti

dětský bazén, miniclub, minidisco, animační programy (ne v českém jazyce), dětské hřiště.

Doporučení pro hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa

Hotel Avra Imperial Beach Resort & Spa je pro ty nejnáročnější klienty. Nabízíme ubytování v nově otevřeném luxusním resortu ležícím v klidném letovisku na západě Kréty přímo u pláže. Vhodný pro všechny věkové kategorie a pro rodiny s dětmi.

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.