Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Bali Village

Bali Village je příjemný a nově zrekonstruovaný hotelový komplex a nachází se v srdci rybářské vesničky Bali na Krétě. Leží ve svahu v klidnějším prostředí, přímo nad areálem sesterského hotelu Bali Beach, který je hned přes silnici a kde klienti využívají společných služeb. Upozorňujeme, že na menší písčitou pláž s oblázky a pozvolným vstupem se dostanete po dlouhém schodišti, protože celý areál leží ve svahu. Nedaleko hotelu Bali Village se nacházejí restaurace, taverny, obchody s potravinami i suvenýry, pekárna. Zastávka turistického minivláčku, který jezdí okruh po Bali a okolí, je cca 50 m od hotelu.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha hotelu Bali Village

Bali Village je příjemný a nově zrekonstruovaný hotelový komplex a nachází se v srdci rybářské vesničky Bali. Leží ve svahu v klidnějším prostředí, přímo nad areálem sesterského hotelu Bali Beach, který je hned přes silnici a kde klienti využívají společných služeb. Upozorňujeme, že na menší písčitou pláž s oblázky a pozvolným vstupem se dostanete po dlouhém schodišti, protože celý areál leží ve svahu. Nedaleko hotelu Bali Village se nacházejí restaurace, taverny, obchody s potravinami i suvenýry, pekárna. Zastávka turistického minivláčku, který jezdí okruh po Bali a okolí, je cca 50 m od hotelu a stojí cca 5€/osoba. Za cca 2€ jezdí tento vláček na autobusovou zastávku, která je cca 2 km od hotelu.

Kapacita

Hotelový areál Bali Village, který tvoři 10 bloků budov, nabízí celkem 63 pokojů (2lůžkové pokoje s možností jedné přistýlky nebo pokoje pro rodiny s možností dvou přistýlek), které jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, klimatizací, fénem, telefonem, TV se satelitním příjmem a rádiem, chladničkou a balkónem nebo terasou s větším či menším výhledem na moře, letovisko a hory. Většina pokojů v Bali Village má výhled na moře. Trezor na pokoji (za poplatek cca 19€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby

recepce, internet (za poplatek cca 1€/15 minut), vnitřní bar, společenská místnost s TV se satelitním příjmem a velkou obrazovkou, restaurace, bar a snack u bazénu s TV se satelitním příjmem, bar a restaurace na pláži (nabídka v zařízeních na pláži není součástí all inclusive programu), masážní křeslo (za poplatek cca 2€/5 minut), možnost masáží (za poplatek cca 30€), zahrada.

Stravování

formou ALL INCLUSIVE (viz. popis).

All inclusive

- Snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hotelové restauraci (snídaně od 07:30 – 09:30 hodin, obědy od 12:30 – 14:30 hodin, večeře od 19:00 – 21:00 hodin). Během obědů a večeří neomezená konzumace nealkoholických nápojů, místního piva a místního vína - Lehké občerstvení formou snacků od 11:00 – 15:30 hodin - Zmrzlinu pro děti od 12:00 – 15:30 hodin - Kávu (filtrovaná), čaj a sušenky nebo koláč od 15:30 – 17:00 hodin - Nealkoholické (cola, orange, limonáda, voda, soda, ovocné šťávy a džusy) a alkoholické nápoje (místní výroba - víno, pivo, ouzo, rakie, brandy, vodka, rum, tequila, míchané nápoje a koktejly) od 10:30 – 23:00 hodin

Sport a zábava v Bali Village

dva bazény, dětský bazén a dětské brouzdaliště, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), na pláži (za poplatek cca 7€/set/den), stolní tenis (zdarma), kulečník (za poplatek cca 2€/hra).

Hlavní výhody

3 hlavní výhody hotelu Bali Village: výhodná cena, hezký výhled do krajiny, hezká pláž a moře.

Web

Bali Village

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.