Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Blue Palace

Hotel Blue Palace se nachází 3 km od vesnice Elounda na Krétě, v blízkosti rybářské vesničky Plaka. Pod hotelem se nachází 200 m dlouhá písečno-oblázková pláž. Městečko Agios Nikolaos je od hotelu vzdáleno pouhých 12 km. V hotelu Blue Palace je vstupní hala s recepcí, dva hlavní bazény, vyhřívaný vnitřní bazén, soukromé bazény (u vil a bungalovů), tenisové kurty, dětské hřiště, stolní tenis, vodní lyžování, windsurfing, potápění, vodní banány, kanoe, klenotnictví, luxusní butiky, trafika, lázeňské centrum, kadeřnictví.

Oblast
Středisko

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Poloha

Hotel Blue Palace se nachází 3 km od vesnice Elounda, v blízkosti rybářské vesničky Plaka. Pod hotelem se nachází 200 m dlouhá písečno-oblázková pláž. Městečko Agios Nikolaos je od hotelu vzdáleno pouhých 12 km.

Stravování

Snídaně s možností dokoupení večeří. V hotelovém komplexu Blue Palace se nachází několik barů a restaurací – v lobby, u bazénu a v lázeňském centru. Hlavní restaurace hotelu (Olea) s nádhernou terasou, kde si hosté mohou vybírat z bohatého bufetu, stylová veranda (L´Orangerie), kde mohou hosté ochutnat různé místní speciality a víno.

Ubytování

Hotel Blue Palace nabízí ubytování v několika typech bungalovů (superior bungalov s výhledem na moře, superior bungalov se soukromým bazénem, suity se soukromým bazénem, vily se soukromým bazénem). Veškeré typy ubytování jsou velmi luxusně zařízeny, s vlastní mramorovou koupelnou, oddělené WC, trezor, přímý telefon, individuální klimatizace v červenci a srpnu zdarma, TV/sat (s videem a hudebními kanály), room servis, minibar (za poplatek). Všechny pokoje mají možnost připojení na internet.

Vybavení

V hotelu Blue Palace je vstupní hala s recepcí, dva hlavní bazény, vyhřívaný vnitřní bazén, soukromé bazény (u vil a bungalovů), tenisové kurty, dětské hřiště, stolní tenis, vodní lyžování, windsurfing, potápění, vodní banány, kanoe, klenotnictví, luxusní butiky, trafika, na vyžádání hotel poskytuje transfer na/z letiště, uvítací košík s ovocem a tradičními sladkostmi, 2x denně úklid, směnárna u recepce, výtah na pláž, hotel organizuje různé výlety pro skupiny i jednotlivce, lázeňské centrum, kadeřnictví. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži zdarma.

Doporučení pro hotel Blue Palace

Hotel pro velmi náročné klienty.

Pláž u Blue Palace

Pod hotelem se nachází 200 m dlouhá písečno-oblázková pláž.

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.