Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Cactus Beach

Hotely na Krétě: Cactus Beach ****

Středisko: Stalida - Stalis, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Cactus Beach

Pěkný a žádaný rozsáhlý hotelový komplex Cactus Beach, tvořený několika vedlejšími budovami, se nachází na Krétě u písčité pláže, která je v dosahu přes místní komunikaci – promenádu spojující střediska Stalida a Malia. V blízkosti hotelu Cactus Beach je mnoho obchůdků, taveren, kaváren a barů. Vzdálenost od Heraklionu cca 37 km.

Pláž

Hotel Cactus Beach leží přímo u písčité pláže

Vybavení hotelu Cactus Beach

vstupní klimatizovaná hala s recepcí a posezením, konferenční místnost, hlavní restaurace, 1 restaurace a´la carte na pláži, 1 italská restaurace a´la carte, snack-pool bar, bar, zahrada, 3 venkovní bazény se sladkou vodou, dětský bazén se sladkou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, WiFi na recepci (za poplatek), TV místnost, minimarket, stolní tenis, biliár. Hotel pořádá festival vína (za poplatek).

Služby

trezor na recepci, internet, WiFi na recepci, tenis, biliár, minigolf, fitness centrum, sauna, masáže, vířivky, lehátka a slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, frappé.

Ubytování v hotelu Cactus Beach

klimatizované 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky pro dospělého nebo 2 přistýlek pro děti, rodinné pokoje (1 místnost), suity (různé typologie – 2 oddělené místnosti s 1 nebo 2 koupelnami, některé se 2 průchozími místnostmi a 1 koupelnou – nutné vyžadovat). Všechny pokoje jsou vybaveny telefonem, rádiem, TV, ledničkou, vysoušečem vlasů, vlastním sociálním zařízením, balkonem nebo terasou.

Dvoulůžkové pokoje superior (2B): Velmi vkusně a příjemně zařízené. Se satelitní TV, fénem, telefonem, chladničkou, dlažbou, klimatizací, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Dvoulůžkové pokoje Úsporný tip (2S): S telefonem, dlažbou, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Jednolůžkové pokoje (1A): Telefon, dlažba, vana nebo sprcha, WC a balkon nebo terasa. Dvoulůžkové pokoje superior (2E): Nacházejí se ve vedlejší budově přes ulici. Rovněž velmi vkusně zařízené. Se satelitní TV, fénem, telefonem, chladničkou, dlažbou, klimatizací, vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje (2D/3D): 1 prostornější místnost. Satelitní TV, fén, telefon, chladnička, dlažba, klimatizace, vana nebo sprcha, WC a balkon nebo terasa. Rodinné pokoje (2C/3C): 2 místnosti s propojovacími dveřmi. Jinak stejné vybavení jako rodinné pokoje (2D/3D).

 

Děti

dětské hřiště s prolézačkami, dětský bazén, dětská postýlka bez poplatku, animační programy.

All inclusive

Dle zájezdu, plná penze formou bufetu, vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v barech (10.00–23.00 hod.), odpoledne káva, čaj, zákusek, pečivo a pro děti zmrzlina. Nápoje během dne ve snack baru u bazénu (10.00–18.00 hod.). All inclusive není možné čerpat v restauraci na pláži ani v italské restauraci a´la carte. Pouze 1× týdně možnost čerpání večeře v taverně na pláži nebo v italské restauraci místo večeře v hlavní restauraci (květen–září).

Doporučení

Našimi klienty velmi oblíbený, rušnější hotel Cactus Beach se širokou nabídkou kvalitních služeb doporučujeme především rodinám s dětmi. Relaxaci i sportovní vyžití si můžete dopřát jak v areálu hotelu, tak u moře nebo se můžete vydat za zábavou do okolních barů a taveren na promenádě oblíbených letovisek Stalida a Malia.

Recenze uživatelů
Celkové shrnutí ( 1x )
Skvělé, k ubytování jsme neměli žádné výhrady
Doporučili byste toto ubytování ostatním? ( 1x )
Ano
Vybavení a služby byly ( 1x )
Dobré
Okolí ubytování a prostředí bylo ( 1x )
Příjemné
Kvalita vybavení pokojů byla ( 1x )
Dobrá
Stravování zde bylo ( 1x )
Dobré a pestré
Služby a personál ( 1x )
Ochotné a bez problémů
Zábava a animační programy ( 1x )
Dobré vyžití i zábava
Je ubytování vhodné pro děti? ( 1x )
Ano
Je ubytování vhodné pro seniory? ( 1x )
Ano
Vybavení pro děti ( 1x )
Dětský klub, Dětské programy
Vybavení ubytování - je zde i ( 1x )
Bar, Restaurace, Bazén, Sauna, Internet na recepci
Nejbližší pláž ( 1x )
Pláž se nám líbila
Vzdálenost nejbližší pláže je zhruba ( 1x )
1-5 minut
Vstup do moře je zde ( 1x )
Pozvolný
Služby na pláži a její vybavení ( 1x )
Občerstvení, Plavčík / dohled

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.