Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Camari Garden

Hotel Camari Garden se nachází asi 6 kilometrů od města Rethymno, přesněji poblíž vesničky Gerani a 200 metrů od soutěsky Camari, která je předurčená k lovu ryb a i milovníci podmořského života si zde při potápění, či šnorchlování přijdou na své. Nejbližší pláž je vzdálená 4 kilometry, ale tento fakt plně vynahrazuje vybavení příjemného hotelu Camari Garden, kde naleznete dva bazény, restauraci, market, dárkový obchod, je i zde připojení k internetu, televizní koutek a dětem je k dispozici dětské hřiště a bazén.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio
Zatím nikdo nehodnotil

Hodnocení pomáhá ostatním cestovatelům. Pokud jste už navštívili Camari Garden, budeme moc vděční za váš názor.

Poloha hotelu Camari Garden

Hotel s apartmány se nachází 500 m od malebné vesničky Gerani, 200 m od soutěsky Camari, kde se dají chytat ryby nebo je možno se zde potápět, 4 km od nejbližších pláží, 6 km od města Rethmyno a 60 km od letiště v Heraklionu. Hotel je vhodný pro páry i rodiny s dětmi. Vzhledem ke vzdálenosti od pláže doporučujeme pronájem auta.

Vybavení hotelu Camari Garden

Recepce, směnárna, trezory, internet, TV kout, restaurace, snídaňová místnost, bar, snack bar, 2 bazény, kulečník, video hry, super market, dárkový obchod.

Ubytování ve studiích a apartmánech Camari Garden

Hotel nabízí studia až pro 3 osoby a apartmány až pro 4 osoby. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, klimatizací, trezorem, telefonem, SAT TV, kuchyňkou, lednicí, konvicí a balkónem nebo terasou.

Služby za poplatek

Lehátka a slunečníky na pláži (cca 7 EUR/den), trezor (cca 2 EUR/den), klimatizace (cca 6 EUR/den).

Pro děti

Dětský bazén, dětské hřiště.

Strava

Dle CK. Vlastní stravování.

Pláž

Cca 4 km od pláže.

Parametry

Typ ubytování Apartman, Studio
Vzdálenost od pláže nevyplněno
Vzdálenost od letoviska nevyplněno
--- • --- • ---
---
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.