Řecko v detailech

Zobrazit
Řecko v detailech: vše o ... > Kréta > Katalog objektů > Hotely na Krétě > Candia Park Village

Hotely na Krétě: Candia Park Village ****

Středisko: Elounda, oblast: Kréta

Upravit popis objektu

Poloha hotelu Candia Park Village

Hotelová vesnička Candia Park Village v krétském stylu v prostorné zahradě s náměstím s hodinovou věží a řeckou kavárnou se rozprostírá v mírném svahu u moře s výhledem na záliv Mirabello, asi 50 minut jízdy od letiště v Heraklionu a asi 10 minut jízdy od Agios Nikolaos a Elounda.

Vybavení hotelu Candia Park Village

Hotelový komplex patrových domků s více než 200 pokoji nabízí vstupní halu s recepcí, hlavní restauraci Agapi (zde se podává snídaně formou bufetu a večeře s mezinárodními i krétskými specialitami), tavernu Fili, kavárnu Kafenion s výhledem na záliv, bar Eros a bar u bazénu, internetovou kavárnu, 2 bazény, lehátka a slunečníky u bazénu, jacuzzi.

Vybavení studií a apartmánů

Studia a apartmány s možností 2 přistýlek mají kuchyňský kout s vybavením pro lehké vaření, koupelnu/WC, fén, individuální klimatizaci, telefon, SAT/TV, ledničku, kávovar, trezor, balkon či terasu. Apartmány mají oddělenou ložnici. Superior rodinné apartmány mají možnost až 4 přistýlek v obývací části.

Stravování

Dle CK, polopenze.

Pro děti

Dětský bazén, dětský klub pro děti 4-12 let.

 

Upozornění: Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.