Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Castro Beach

Známý a vyhledávaný hotelový areál, který tvoří hlavní budova a tři další bloky, se nachází v klidném prostředí, v oblasti Maleme na ostrově Kréta. Doporučujeme pronajmout si auto a podnikat individuální výlety po ostrově. Pravidelnou autobusovou linkou lze cestovat pohodlně do Plataniasu (cca 2€) nebo do Chanie, spojení je poměrně frekventované. V oblasti je jen několik taverniček a malých obchůdků.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel, Studio

Poloha hotelu Castro Beach:

Známý a vyhledávaný hotelový areál, který tvoří hlavní budova a tři další bloky, se nachází v klidném prostředí, v oblasti Maleme. Doporučujeme pronajmout si auto a podnikat individuální výlety po ostrově. Pravidelnou autobusovou linkou lze cestovat pohodlně do Plataniasu (cca 2€) nebo do Chanie, spojení je poměrně frekventované. V oblasti je jen několik taverniček a malých obchůdků.

Pláž:

Oblázková pláž (větší oblázky) je hned přes silnici. Vhodné jsou boty do vody. Vstup je příkřejší, po několika krocích je hloubka. Sprcha je hned u hotelového bazénu. Moře je zde čisté a osvěžující, občas bývají vlny.

Kapacita hotelu Castro Beach:

V komplexu hotel Castro je celkem 78 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje typu studio pro 4 osoby). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo jen sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, klimatizací, TV se satelitním příjmem, chladničkou, balkónem nebo terasou s výhledem na areál, bazén nebo moře. Pokoje typu studia s možností 2 přistýlek nebo pevných lůžek, jsou navíc vybavena kuchyňským koutem se základním vybavením a rychlovarnou konvicí. Trezor na pokoji (za poplatek cca 10€/týden). Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Služby:

Vstupní hala s recepcí, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 2€/30 minut), vnitřní a venkovní bar, snackbar & kavárna u bazénu, venkovní terasa, zahrada, parkoviště. Wifi zdarma v prostoru recepce (slabší signál).

Stravování:

Formou LIGHT ALL INCLUSIVE.

Sport a zábava:

Bazén, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, dětský koutek. Kulečník (za poplatek cca 1€/hra). Slunečníky a lehátka na pláži (za poplatek cca 5€/set/den).

Hotel Castro Beach na internetu:

Hotel Castro

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.