Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Chrispy World

Příjemný hotelový areál Chrispy World tvoří hlavní budova a 5 bloků. Celý komplex navozující atmosféru krétské vesničky se nachází ve velmi klidném přírodním prostředí oblasti Rapaniana/Kolymbari, obklopen je bujnou vegetací, květinami, stromy, keři, bambusovníky, ze vzdálenějšího okolí jsou slyšet ovečky na pastvě nebo kohouti. V docházkové vzdálenosti je jen pár menších taveren a minimarket. Doporučujeme pronajmout si během pobytu auto (např. AutoWay Kréta) a podnikat zajímavé výlety po ostrově Kréta.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Hotel

Poloha hotelu Chrispy World

Příjemný hotelový areál Chrispy World tvoří hlavní budova a 5 bloků. Celý komplex navozující atmosféru krétské vesničky se nachází ve velmi klidném přírodním prostředí oblasti Rapaniana/Kolymbari, obklopen je bujnou vegetací, květinami, stromy, keři, bambusovníky, ze vzdálenějšího okolí jsou slyšet ovečky na pastvě nebo kohouti. V docházkové vzdálenosti je jen pár menších taveren a minimarket. Doporučujeme pronajmout si během pobytu auto (např. AutoWay Kréta)a podnikat zajímavé výlety po ostrově. Do letoviska Kolymbari, Plataniasu nebo Chanie je možné cestovat pravidelnou linkou, zastávka v docházkové vzdálenosti od hotelu. Ubytování pro naše hosty je zajištěno v zadním traktu, kterým se prochází do přední části objektu, kde je hlavní bazén, restaurace a další služby.

Kapacita

Celková kapacita areálu Chrispy World je 190 pokojů (2lůžkových s možností jedné přistýlky a pokoje pro rodiny typu mezonety). Všechny pokoje jsou účelně vybaveny koupelnou s vanou a sprchou nebo sprchovým koutem, WC, telefonem, TV se satelitním příjmem, chladničkou a balkónem nebo terasou s výhledem do zahrady nebo do vnitrozemí. Fén na vyžádání v hotelové recepci (zdarma). Trezor na pokoji (za poplatek cca 18€/týden). Mezonety tvoří ložnice v přízemí a do druhého menšího pokoje, kde je obvykle dvojlůžko pro děti, se jde po schodišti nahoru. Sociální zázemí i další vybavení jsou společné (klimatizace, TV, balkón s výhledem do zahrady) - tento typ ubytování je za příplatek. Dětská postýlka je na vyžádání zdarma.

Služby

Vstupní hala, recepce, salónek s TV se satelitním příjmem, internetový koutek (za poplatek cca 4€/hodina), vnitřní a venkovní bary, kavárna a snack bar u bazénu, venkovní terasa s posezením, vnitřní restaurace, 2 konferenční sály, velká zahrada, fontánky, parkoviště. Osušky na pláž (za poplatek cca 4€/týden + depozit cca 5€). Wifi v prostoru recepce zdarma.

Stravování

Dle CK, Formou polopenze nebo za příplatek ALL INCLUSIVE. Snídaně a večeře formou bufetu.

Sport a zábava

3 bazény, dětský bazén a brouzdaliště, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek (cca 5€/set/den), dětský koutek a dětské hřiště. Kulečník (cca 2€/hra), tenisové hřiště (cca 7€/hodina), stolní tenis, basketbal, volejbal, minifotbal, sauna, jacuzzi, masáže - za poplatky, videohry (za poplatek). Hotel pro své hosty pořádá animační programy - pro děti od 4 do 13 let, stejně tak pro dospělé (v cizím jazyce, cca 6x týdně v hlavní sezóně).

Hlavní výhody hotelu Chrispy World

příznivá cena

Web

Chrispy World

Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.