Přihlášení

Obnovení zapomenutého hesla

Založení nového účtu

Chrisselen penzion

Penzion Chrisselen leží v zahradě cca 200 m od pláže letoviska Platanias (Chania) na ostrově Kréta. Součástí zahrady je i bazén s minibarem.

Oblast
Středisko
Typ ubytování Apartman, Studio

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od

Penzion Chrisselen

Penzion Chrisselens bazénem (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma) a dětským brouzdalištěm leží v upravené a oplocené zahradě 200 m od široké pláže a 600 m od centra letoviska Platanias, které patří k nejvyhledávanějším na severu Kréty. V blízkosti penzionu Chrisselen se nachází několik supermarketů. Z nedaleké autobusové zastávky můžete podniknout výlet do starobylého města Chania, které je vzdáleno 12 km od ubytování.

Vybavení

Studia Chrisselen pro 2–3 osoby a apartmány pro 3–5 osob jsou vybaveny kuchyňským koutem, soc. zařízením, klimatizací, TV a balkónem. Součástí zahrady je i dětský koutek, minibar s wi-fi připojením. 

Aktuální popis od CK

Aktuální nabídka zájezdů

Termín
Dní
Stravování
Doprava
Odlet / Odjezd
Ubytování
Cena s poplatky od
Upozornění — Veškeré fotografie a popisy tohoto ubytování a stravování a služeb k zájezdu jsou převzaty z popisů pořádajících cestovních kanceláří, které mají nebo měly toto ubytování v nabídce. Popisy mají pouze informační charakter, rozsah služeb a stravování se může lišit v závislosti na pořádající CK nebo termínu zájezdu. Vždy je rozhodující a závazné až to, co je zapsáno v cestovní smlouvě.